Kování, kotvy na dřevěné a kamenné konstrukce, výroba a vývojKování na dřevěné konstrukce, kotvy na kamenné konstrukce, spojovací materiál výrobu a vývoj pro Vás zajistí společnost BOVA Březnice spol. s r.o., sídlící ve Středočeském kraji.

Hledáte výrobce kvalitního kování? Oslovte společnost BOVA Březnice spol. s r.o., která sídlí v obci Březnice v okrese Příbram. Naše společnost se specializuje na vývoj a výrobu kování na dřevěné tesařské konstrukce jako jsou styčníkové či spojovací desky, úhelníky, zavětrovací prvky, třmeny, kotevní prvky a patky či spojovací materiál. Dále v našem sortimentu naleznete kotvy na kamenné konstrukce, protištěpné spony a kování na železniční pražce, kování na velkoplošné obaly a nástavce europalet či výrobní technologie na dřevěné konstrukce – lisy, pily, software. Na vývoji a výrobě úzce spolupracujeme se Stavební fakultou ČVUT Praha. Naše výrobní oddělení je vybaveno lisy, svářecími automaty a jinými moderními technologiemi.Zadavatelem microsite je firma 

BOVA Březnice spol. s r.o.STAVNEMO s.r.o. - Olomouc.

STAVNEMO s.r.o. - Olomouc

Poskytujeme komplexní servis vedení účetnictví, vedeni a zpracování agendy včetně poradenství.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Výroba mikrošroubů a šroubů pro elektro automobilový průmysl

LAGUS s.r.o.

Výroba mikrošroubů a šroubů pro elektro automobilový průmysl

Kvalitní mikrošrouby a šrouby nejen elektro automobilový průmysl vyrábí za skvělé ceny společnost LAGUS s.r.o. z Jihlavy, která zajišťuje sortiment pro celou Českou republiku.


Nýtovací a lisovací matice, spojovací materiál do plechu, distribuce a prodej

SIMAF CZ s.r.o.

Nýtovací a lisovací matice, spojovací materiál do plechu, distribuce a prodej

Spojovací materiál do plechu, nýtovací a lisovací hadice, dodávka montážních systémů, distribuci a prodej nabízí firma SIMAF CZ s.r.o., z Brna.


Kotevní technika - chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a další

PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.

Kotevní technika - chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a další

Brněnská firma PROFIKRAFT TRADING, s.r.o. poskytuje profesionální nářadí k němuž patří i kotevní technika. Vybírat si můžete chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a mnohé další.


Železářství – šrouby, vruty, hřebíky a další spojovací materiál

Ungrmat, s.r.o.

Železářství – šrouby, vruty, hřebíky a další spojovací materiál

Spojovací materiál pro hobby i profesionální použití zakoupíte v prodejně Ungrmat v Rajhradu. V našem železářství pořídíte šrouby, vruty, hřebíky, kotvící prvky a další spojovací materiál.


Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele -  snadné a optimální skladování

LAGUS s.r.o.

Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele - snadné a optimální skladování

Jihlavská firma LAGUS s.r.o. se nezabývá pouze dodávkou speciálních spojovacích součástí, ale také poskytuje skladové služby v podobě konsignačních skladů, které jsou výhodnější než sklady standardní.