Zadavatelem microsite je firma HAJDIK a.s.Profesionální lakovna - lakování kovu, plastu a dřeva, povrchová úprava automobilových dílů

HAJDÍK a.s. je dnes největší zákaznickou lakovnou v ČR. Tato ryze česká společnost se zabývá povrchovou úpravou kovu, plastu a jiných materiálů, zejména pro oblast automotive.Ať už potřebujete provést povrchovou úpravu kovů, plastů či jiných materiálu, obraťte se na největší zákaznickou lakovnu v ČR, kterou je právě společnost HAJDIK a.s. Tato ryze česká společnost zaměstnává přes 200 lidí, kteří vždy odvedou kvalitní a přesnou práci. Lakujeme díly z kovu, plastu a také dřeva, z kterých se kompletuje například luxusní nábytek.

Naše výrobky mžete vidět také v oblasti automobilového průmyslu. Provádíme tak kvalitní povrchovou úpravu, že některé lakované díly končí v závodech prestižních automobilek. Lakované součástky najdeme na nových vozech Škoda Kodiaq či Porsche.

V oblasti lakování se firma neustále vyvíjí, důkazem je také její vlastní oddělení výzkumu a vývoje, kde se do chodu zavádějí nové a modernější postupy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Povrchová úprava dílů prostřednictvím mokrého lakování

Povrchová úprava dílů prostřednictvím mokrého lakování

Komplexní péče o povrch dílů pro automotive i strojírenství, dokonalý vzhled díky technologii mokrého lakování zajišťuje společnost HAJDIK a.s.


Volná kapacita lakovací robotické linky - mokré lakování plastu, kovu i ...

Volná kapacita lakovací robotické linky - mokré lakování plastu, kovu i ...

Společnost Lakovna Hajdík s.r.o. se jako největší průmyslová lakovna specializuje na mokré lakování plastu, kovu i skla pomocí moderních lakovacích robotických linek.