Zadavatelem microsite je firma ELITRONIC s.r.o.Elektrické a elektronické řídicí systémy pro kotelny, klimatizace

Elektrické a elektronické řídicí systémy pro kotelny a klimatizace, jejich vývoj, výrobu, dodání a montáž Vám zajistí společnost ELITRONIC s.r.o., která sídlí v Liberci.Naše společnost ELITRONIC s.r.o., sídlící v Liberci, poskytuje komplexní služby v oboru vývoje a výroby elektronických a elektrických systémů. Vyrábíme řídicí systémy pro regulaci kotelen, topných soustav, výměníkových stanic, vzduchotechniky či klimatizace. Dále produkujeme kompaktní regulační rozvaděče do budov a velínů městských dispečinků; systémy pro rozúčtování topných nákladů a spotřeby teplé i studené vody. Zabýváme se technologiemi pro přenos dat pro dálkové ovládání z mobilního telefonu, pomocí SMS. Systémy jsme schopni dodávat v malém i rozsáhlém množství. Naše více jak dvacetileté zkušenosti v daném oboru zajišťují kvalitu a profesionalitu prováděné práce.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nástrojárna, strojní práce soustružení, frézování, vrtání, broušení, ...

Nástrojárna, strojní práce soustružení, frézování, vrtání, broušení, ...

Nabízíme kvalitní strojnické práce, nástrojárna je vybavena vertikálním obráběcím centrem Feeler FV-580A - ELITRONIC s.r.o. Liberec


Vývoj a výroba průmyslové elektroniky Liberec - kusovou i malosériovou ...

Vývoj a výroba průmyslové elektroniky Liberec - kusovou i malosériovou ...

Náš výrobní program je zaměřen na řídicí systémy pro klimatizaci, systémy pro přenos dat, měření a regulace tepla pro zúčtování otopných nákladů.