Zadavatelem microsite je firma Hotel HVĚZDA Hotel Hvězda, spol. s r.o.Vícedenní firemní akce a školení s ubytováním pro zaměstnance na hotelu

Naplánujte vícedenní školení nebo firemní akce i s ubytování pro zaměstnance - na Hotelu Hvězda Kroměříž jsou k dispozici útulné dvoulůžkové pokoje i konferenční místnost. Parkování u hotelu zdarma.Prostory Hotelu Hvězda Kroměříž jsou vhodné pro vícedenní firemní akce a školení, kdy je třeba počítat i s ubytováním pro zaměstnance. Na hotelu zajistíme i stravování pro zaměstnance během pobytu.

Konferenční místnost na hotelu Hvězda je nová a moderně vybavená, k dispozici je dataprojektor a promítací plátno. V celém hotelu je zdarma bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu.

Parkování u hotelu je zdarma.
Pro bližší informace nám zašlete mail, nebo nás kontaktujte telefonicky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Konferenční, školící místnost na hotelu - prostory pro firemní akce

Konferenční, školící místnost na hotelu - prostory pro firemní akce

Na Hotelu Hvězda Kroměříž je k dispozici konferenční, školící místnost. Je možný pronájem prostor pro firemní akce. Klientelu máme nejen z lokality Zlínský kraj.


Školení a ubytování na hotelu - pronájem konferenční místnosti pro firemní akce

Školení a ubytování na hotelu - pronájem konferenční místnosti pro firemní akce

Hotel Hvězda Kroměříž poskytuje pronájem konferenční místnosti pro firemní akce a školení. Klientelu máme nejčastěji z okolí Zlína, Přerova, Vyškova. Ubytování pro zaměstnance je na hotelu zajištěno.
>
>
>