Podlahové krytiny, linoleum, marmoleum, vinylové a dřevěné podlahy

Dřevěné, korkové, plovoucí, vinylové podlahy, linoleum, marmoleum a jiné podlahové krytiny Vám dodá a položí společnost SUMI SERVIS s. r. o., sídlící nedaleko Mladé Boleslavi.


SUMI SERVIS s. r. o., dřevěné, korkové, plovoucí, vinylové podlahy
Toužíte po nové, krásné a kvalitní podlaze? Naše společnost SUMI SERVIS s. r. o., kterou můžete navštívít v Mladé Boleslavi či Liberci, Vám vše zajistí. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, cenové kalkulace, po dodávku a montáž podlahových krytin. U nás si můžete zvolit z různých typů podlah jako jsou podlahy laminátové neboli plovoucí, korkové, masivní dřevěné, vinylové či linoleum, PVC, marmoleum a koberce. Na vzorkové prodejně si vyberete z různých druhů dekorů a barev. Samozřejmostí je i dodávka veškerého příslušenství jako například soklových, přechodových či schodových lišt a přípravků na údržbu a čištění.
V daném oboru působíme více než 20 let a díky dlouholetým zkušenostem odvádíme precizní a profesionální práci. S námi budete spokojeni.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Podlahy vinylové, laminátové, dřevěné i PVC dodá SUMI SERVIS s.r.o.

Podlahy vinylové, laminátové, dřevěné i PVC dodá SUMI SERVIS s.r.o.
Podlahy všeho druhu včetně pokládky Vám zajistí společnost SUMI SERVIS s.r.o., jejíž pobočky najdete v Mladé Boleslavi a Liberci.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SUMI SERVIS s. r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SUMI SERVIS s. r. o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Plazy 135 - Východní průmyslová zóna
Mladá Boleslav 293 01

info@sumiservis.cz
+420 326 722 057


Najdete nás také zde:

ARES
captcha