Zadavatelem microsite je firma Hizol, s.r.o.Hydroizolace, izolace proti vlhkosti spodních staveb, teras, balkónů, okres Trutnov

Izolace, hydroizolace spodních staveb, teras, balkónů, střech a bazénů pro Vás zajistí společnost Hizol, s.r.o. se sídlem v obci Lánov v okrese Trutnov.Potřebujete odizolovat stavbu či bazén? Naše společnost Hizol, s.r.o. sídlící v obci Lánov v okrese Trutnov, Vám zajistí kvalitní a spolehlivou hydroizolaci. Na hydroizolaci spodních staveb používáme prověřený materiál, například hydroizolační stěrky, měkčené PVC fólie, modifikované asfaltové pásy, který Vám zabrání prostupování vlhkosti, prosakování vody, tvorbě plísní, zvýšíte technický stav domu a prodloužíte jeho životnost. Součástí domů bývají terasy a balkony, jejichž izolace je také velmi důležitá. Nejčastěji na tyto izolace používáme fólie o tloušťce 1, 5 mm. Zajistíme Vám také hydroizolace střech, bazénů, jezírek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Izolace, hydroizolace, zahradní jezírka, bazény a zelené střechy

Izolace, hydroizolace, zahradní jezírka, bazény a zelené střechy

Hydroizolace a řešení vlhkosti v domě, Izolace spodní stavby, střech, teras či bazénů, zelené střechy realizuje společnost Hizol, s.r.o. z Lánova.


Kvalitní hydroizolace pro Vaši střechu s fóliemi Alkorplan

Kvalitní hydroizolace pro Vaši střechu s fóliemi Alkorplan

O spolehlivou hydroizolaci Vaší střechy se postará společnost Hizol, s.r.o., Lánov. Provádíme hydroizolace pro nové střechy i při rekonstrukcích, a to s pomocí kvalitních a odolných fólií Alkorplan.