Titanové nádobí, hrnce s poklicí eshop - prodej za výprodejové ceny

V eshopu ZGastro.cz nakoupíte kvalitní titanové nádobí za výprodejové ceny. ZGastro prodává titanové indukční nádobí, hrnce s poklicí, wok pánve a další nádobí, se kterým v kuchyni zabodujete.

Chcete vařit zdravě s minimem tuku? Finančně a časově úsporné nádobí za výprodejové ceny zakoupíte v internetovém obchodě zgastro.cz, kde se specializují na prodej titanového nádobí německé značky AMT Gastroguss.

V e-shopu naleznete titanové nádobí:
- hrnce se skleněnou poklicí
- titanové pánve s poklicí
- hluboké, nízké pánve, wok pánve
- lívanečníky, palačinkové pánve
- grilovací pánve
- pánve na indukci s odnímatelnou rukojetí
- kulaté, hranaté hrnce
- kastroly, rendlíky
- titanové pekáče
- 4- hranný pekáč
- titanové sady nádobí
- nádobí vhodné na indukci
- napařovací hrnce
- kuchyňské nože Berlingerhaus a příslušenství.

Titanové nádobí u nás nakoupíte za výprodejové ceny, využijte slevy až 50% oproti konkurenci.

Společnost zajišťující prodej pomůcek, laboratorní reagencie té nejvyšší kvality, spojení umělé DNA či analyzování biologického materiálu.

Související microsite
Půjčovna gastrovybavení na společenské akce - využijte půjčovnu sklenic, talířů, příborů a dalšího inventáře
Půjčovna gastrovybavení na společenské akce - využijte půjčovnu sklenic, talířů, příborů a dalšího inventáře

Restaurační a cateringový inventář, je k dispozici i s dopravou půjčeného nádobí u společnosti Chovancová Ilona z Opavy. Nabízíme zapůjčení talířů, sklenic, příborů a dalšího inventáře.


Zapůjčení profesionálního gastronomického vybavení na oslavu, raut i párty
Zapůjčení profesionálního gastronomického vybavení na oslavu, raut i párty

Chcete pořádat rodinnou oslavu, raut nebo párty a nevíte kde si zapůjčit opravdu profesionální gastronomické vybavení? Firma GAVONA v Šumperku je vaše jistota.


Kuchyňské vybavení jídelen, restaurací, hotelů a bufetů - také k zapůjčení
Kuchyňské vybavení jídelen, restaurací, hotelů a bufetů - také k zapůjčení

Velkoobchod a gastrosklad s kuchyňským vybavením naleznete na e-shopu gastroskla.cz firmy Chovancová Ilona, kde naleznete vše potřebné do restaurací, hotelů, jídelen i bufetů, také k zapůjčení.


Gastro vybavení prodej Praha západ - Jesenice
Gastro vybavení prodej Praha západ - Jesenice

Gastro vybavení je nezbytná součást k provozování restaurace, hotelu či jídelny. Je důležité mít vybavení kvalitní, které dokáže velmi usnadnit práci, a tím i uspořit čas a náklady. Od toho je tu společnost GASTROART, která nabízí kvalitní a moderní gastronomické vybavení. Nabízíme vám gastro vybavení z těchto oblastí stolní varná technika, výrobní technika, přeprava a výdej jídel, mycí technika, chladící a mrazící technika,- barová technika a barmanské potřeby, vyhřívané vitríny, nerezový nábytek, kuchyňské potřeby, nádobí a náčiní, hygiena a sanace, sklo a porcelán. Pro soukromé osoby nabízíme drobné potřeby do domácnosti. Mimo to nabízíme i zákazníky oblíbené gastro vybavení z našeho bazaru. Mezi naše spokojené zákazníky se řadí například tyto restaurace a gastronomická zařízení, kde používají naše gastro vybavení: - restaurace Potrefená husa (Arkády a Vinohrady) a restaurace Azalka - Smetanova cukrárna - PANOS (Česká republika, Slovensko a Maďarsko) - menzy na Univerzitě Karlově (menza 17. listopadu a Sport) - gymnázium Pardubice - mateřská školka Dobřejovice a mnoho dalších Pokud právě zařizujete novou restauraci nebo uvažujete o výměně starého vybavení za nové v té stávající, pak kontaktujte naši společnost GASTROART, jsme odborníky na prodej gastro vybavení. Sídlíme v Praze – Jesenici.


Kované brány, ploty, mříže do oken a dveří, zábradlí - ruční kovářská výroba
Kované brány, ploty, mříže do oken a dveří, zábradlí - ruční kovářská výroba

Firma ZAMKOV UH působí v oboru kovářství, v regionu Zlínský kraj. Ruční kovářská výroba je zaměřena na kované brány, ploty, mříže do oken a dveří i zábradlí.