Nový vůz Citroën C3 - komfortní vůz se zabudovanou kamerou a panoramatickým střešním oknemCitroën představuje nový Citroën C3 a oživuje tak svůj bestseller, který si můžete zakoupit u autorizovaného prodejce UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně. Tento vůz Vás nadchne svou barevností a komfortem.

Potřebujete nové auto, které svým extravagantním vzhledem připoutá pozornost všude tam, kam se s ním vydáte? Pak vsaďte na nový vůz Citroën C3, který se perfektně hodí na cestu do města, má sportovní vzhled s panoramatickým střešním oknem, je praktické, samo zaparkuje a okamžitě Vás okouzlí skvělými jízdními vlastnostmi. Přijďte si ho zakoupit k UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně.

Svědkem vaší jízdy v tomto voze je také zabudovaná kamera ConnectedCAM Citroën™, která je umístěná hned za zpětným zrcátkem. Přes čelní sklo zaznamenává vše, co řidič vidí před sebou. V případě nehody se záznam automaticky aktivuje a vy ho pak snadno využijete jako důkaz.

Vybírat si můžete až z 36 barevných kombinací! Nová C3 nabízí totiž dvoubarevné zpracování exteriéru, 9 odstínů karoserie a 3 odstíny střechy.
Tato široká nabídka barevných kombinací umožňuje oživit klasický vzhled, který posiluje modernost a svěžest nové C3. Která barva bude ta Vaše?

Kromě skvělého vzhledu si u toho vozu budete užívat také pohodlná sedadla, panoramatické střešní okno, které vpouští do kabiny spoustu světla, důvtipné odkládací přihrádky i celý velkorysý a příjemný prostor.

Nová C3 nabízí účinné a úsporné motory. Ve výbavě je nejnovější generace benzínových motorů PureTech nebo dieselových motorů BlueHDi.Zadavatelem microsite je firma 

Citroën Zlín UNICARS CZ s.r.o.Vertikální žaluzie NADOS - Vhodné do domácnosti i komerčních prostor.

Vertikální žaluzie NADOS - Vhodné do domácnosti i komerčních prostor

Počedlice, Orasice, Volenice, mikroregion Perucko, řeka Ohře, koupání a rekreace, kostel sv.Havla.

Počedlice, Orasice, Volenice, mikroregion Perucko, řeka Ohře, koupání a rekreace, kostel sv.Havla
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Servis ojetých a nových vozů Kladno - nabízíme komplexní servisní služby

AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. Autorizovaný prodejce Renault, Dacia

Servis ojetých a nových vozů Kladno - nabízíme komplexní servisní služby

Autorizovaný servis vozů Renault a Dacia v Kladně. Opravy vozů po nehodách a vyřízení pojistných událostí. Servis vozů VW, ŠKODA, SEAT aj. Objednejte se už dnes on-line.


Nové sportovní SUV Taigo značky Volkswagen se představí na evropské premiéře

INTERMOBIL, s.r.o.

Nové sportovní SUV Taigo značky Volkswagen se představí na evropské premiéře

Prodej nových i ojetých vozů značky Volkswagen zajistí ve svém autosalonu společnost INTERMOBIL s.r.o. ve Znojmě. Navíc Vás vždy dopředu informují o uvedení nových vozů na trh.


Nová Mazda CX-60 plug-in-hybrid

AUTOLAROS SPEED s.r.o.

Nová Mazda CX-60 plug-in-hybrid

Buďte mezi prvními a navštivte náš showroom společnosti AUTOLAROS SPEED s.r.o. v Ostravě, kde si můžete objednat testovací jízdu a vyzkoušet si úžasný vůz Mazdu CX-60 typu plug-in-hybrid.


Zimní servisní prohlídka vozu Volkswagen za bezkonkurenční ceny

INTERMOBIL, s.r.o.

Zimní servisní prohlídka vozu Volkswagen za bezkonkurenční ceny

Autorizovaný servis vozů značky Volkswagen - společnost INTERMOBIL s.r.o. poskytuje zimní servisní prohlídku vozů Volkswagen ve Znojmě a okolí za bezkonkurenční ceny.


Nový TUCSON Plug-in Hybrid s řadou nejmodernějších inteligentních technologií a plně elektrickým jízdním režimem

T - CAR spol. s r.o. Prodej a servis Hyundai

Nový TUCSON Plug-in Hybrid s řadou nejmodernějších inteligentních technologií a plně elektrickým jízdním režimem

Revoluční design, vzrušení z jízdy, maximální efektivita spotřeby paliva, pokročilé asistenční systémy a další inteligentní technologie – to je nový Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid.