Zadavatelem microsite je firma STALOTAS s.r.o.Pronájem, půjčovna stavební mechanizace - kolový bagr 7,5 t CAT 428B a JCB 3CX

Dopravně stavební společnost STALOTAS s.r.o. z Ostravy Vám zajistí pronájem stavební mechanizace a zemních strojů. Zapůjčit si můžete kolové bagry, montážní plošiny i teleskopické manipulátory.Potřebujete si ke své práci pronajmout kolový bagr, montážní plošinu nebo teleskopický manipulátor? Můžete se obrátit na ostravskou společnost STALOTAS s.r.o., která se specializuje na půjčovnu zemních strojů a stavební mechanizace.

Naše firma má k dispozici kolový bagr 7, 5 t značky CAT 428B a JCB 3CX, který Vám bude spolehlivým pomocníkem při Vaši stavební činnosti.

Dále zapůjčujeme:
- zemní stroje
- montážní plošiny
- speciální stavební stroje
- teleskopické manipulátory
- nakládací lžíce
- příhradový nosník
- paletové vidle
- gravitační koš.

Pro informace o podmínkách zapůjčení volejte na tel. číslo - 725711465.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Teleskopické manipulátory i montážní plošiny - pronájem a půjčovna

Teleskopické manipulátory i montážní plošiny - pronájem a půjčovna

Potřebujete-li k práci montážní plošinu a nechcete investovat velké peníze, můžete si ji pronajmout od společnosti STALOTAS s.r.o. z Ostravy, která se specializuje na půjčovnu stavební mechanizace.


Půjčovna a pronájem bagrů, teleskopických manipulátorů i montážních ...

Půjčovna a pronájem bagrů, teleskopických manipulátorů i montážních ...

Pronájmem stavební mechanizace se zabývá dopravně stavební společnost STALOTAS s.r.o. z Ostravy, od které si můžete vypůjčit bagry, manipulátory, montážní plošiny a jiné speciální stavební stroje.