Laboratoř, chemické a mikrobiologické analýzy potravin, vody a půdy, Písek

Chemické a mikrobiologické rozbory a analýzy potravin, vody, půdy či kosmetiky Vám zajistí akreditovaná laboratoř Ing. Josefa Němce sídlící v městě Písek.Potřebujete zjistit, zda voda ve Vaší studni je pitná či chcete provést její pravidelnou kontrolu? Naše akreditovaná laboratoř Ing. Josefa Němce, která se nachází v jihočeském městě Písek, Vám nabízí veškeré chemické a mikrobiologické rozbory a analýzy vzorků. Provádíme odběr a svoz vzorků, analýzy, kontroly a vyhodnocení vzorků vody, a to nejčastěji pitné, ale i odpadní či koupací (bazénové). Dále zpracováváme vzorky potravin jako například masa a masných výrobků, pečiva či mléčných výrobků; půdy; zemědělských produktů či kosmetických výrobků. Našim zákazníkem se můžete stát i Vy jako soukromá osoba nebo Vaše společnost. Nejčastěji spolupracujeme s firmami z potravinářství, zemědělství, výrobci kosmetiky, obecními úřady.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Laboratoř pro bioplyn Písek

Laboratoř pro bioplyn Písek

Rozbory pro bioplynové stanice, chemické a mikrobiologické analýzy vzorků, testy výtěžnosti plynu a metanu realizuje Laboratoř Písek - Ing. Josefa Němce.


Chemická laboratoř Písek, rozbory vzorků vody, půdy, potravin, ...

Chemická laboratoř Písek, rozbory vzorků vody, půdy, potravin, ...

Chemická a mikrobiologická laboratoř Písek, rozbory vzorků vody, půdy, potravin, kosmetiky, chemické analýzy vzorků pro soukromé firmy i občany.


Mikrobiologická analýza vzorků Písek

Mikrobiologická analýza vzorků Písek

Hledáte chemickou mikrobiologickou laboratoř v Písku? Potřebujete provést chemické analýzy vzorků potravin či pitné vody? Chemická a mikrobiologická laboratoř, Ing. Josefa Němce tyto služby provádí.


Akreditovaná chemická a mikrobiologická laboratoř v Písku, analýzy a ...

Akreditovaná chemická a mikrobiologická laboratoř v Písku, analýzy a ...

Akreditovaná chemická a mikrobiologická laboratoř v Písku provádí chemické a mikrobiologické zkoušky a analýzy vzorků potravin, vody, půdy, kalů, odpadů, kosmetiky a zemědělských produktů.