Zadavatelem microsite je firma Václav Jung - RENWEL


Skleněné a plastové obaly, plastové uzávěry na lahve, rozprašovače

Skleněné a plastové obaly, plastové uzávěry na lahve, mechanické rozprašovače, skleněné lékovky, lékárenské kelímky, zátky, kapací vložky Vám poskytne společnost Václav Jung – Renwel.Podnikáte v kosmetickém či farmaceutickém průmyslu a sháníte kvalitní dodavatele obalů a uzávěrů? Společnost Václav Jung – Renwel, sídlící v okrese Plzeň, Vám dodá potřebný materiál. Prodáváme
uzávěry na plastové a skleněné lahve – kapací, samotěsnící, odklápěcí, s kapací vložkou, s dětskou pojistkou, ploché, aplikační; plastové zátky různých průměrů; plastové lahvičky různých barev s objemem 10 – 1000 ml; lékovky z hnědého skla; kosmetické a lékárenské kelímky; vložky; dávkovací pumpy a mechanické rozprašovače s různými průměry závitů; tuby, odměrky, kultivační destičky, sítka, kryty uzávěrů. Veškeré zboží Vám dodáme v potřebném množství za krátký čas.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Plastové uzávěry Plzeň

Plastové uzávěry Plzeň

Plastové uzávěry v mnoha provedeních i barvách pro bezpečné uzavření skleněných i plastových lahví a skleniček prodává společnost Václav Jung – Renwel z Plzně.
>
>
>