Zadavatelem microsite je firma Sunap - plastové součástiPlastové součásti pro nábytek, strojírenství a elektroniku – kvalita a široký výběr

Jste firma z oboru strojírenství, elektrotechniky nebo výroby nábytku a hledáte spolehlivého dodavatele plastových součástí? Společnost Sunap - plastové součásti nabízí široký sortiment a kvalitu.Široký sortiment a vysokou kvalitu svých výrobků garantuje společnost Sunap - plastové součásti se sídlem ve Všetatech, která nabízí své dodavatelské služby plastových součástí především obchodním partnerům z oblasti strojírenství, elektrotechniky nebo výroby nábytku.

Ať se bude jednat o nejrůznější typy šroubů, pouzder, spojovacího materiálu, držadel, podložek, pantů nebo třeba ložisek, přísavek či páček, vždy se můžete spolehnout na společnost Sunap - plastové součásti.

Dále jsou v nabídce víčka, příchytky, kluzáky, návleky na trubky nebo pásky.
Pokud Vás nabízený sortiment zaujal nebo máte k produktům dotazy, neváhejte prosím kontaktovat společnost Sunap - plastové součásti.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ochranné síťoviny a návleky

Ochranné síťoviny a návleky

Ochranné síťoviny a návleky pro vaše výrobky ve žlutém provedení vyrobí a dodá společnost Sunap - plastové součásti se sídlem ve Všetatech.


Plastové součástky Všetaty, výroba dílů a konstrukčních prvků

Plastové součástky Všetaty, výroba dílů a konstrukčních prvků

Plastové součástky, díly a konstrukční prvky vyrábí firma Sunap ve Všetatech.


Plastové šrouby, zátky a další plastové součásti - Všetaty

Plastové šrouby, zátky a další plastové součásti - Všetaty

Plastové součásti mají své využití jak při výrobě nábytku, tak i ve strojírenství a stavebnictví, a používají se také v oblasti elektrotechniky i v mnoha dalších oborech.
>
>