Zadavatelem microsite je firma Lékárna U Panny Marie Pomocné, s.r.o.


Lékárna, léky, homeopatika, kosmetika, zdravotní obuv, Suchdol nad Lužnicí

Prodej léků, léčiv, potravinových doplňků, homeopatik, kosmetiky, zdravotnických pomůcek a zdravotní obuvi pro Vás zajišťuje Lékárna U Panny Marie Pomocné s.r.o. v Suchdole nad Lužnicí.Hledáte lékárnu v jižních Čechách s profesionálním personálem, který Vám ochotně a rád pomůže a poradí? Naše Lékárna U Panny Marie Pomocné s.r.o., kterou najdete v Suchdole nad Lužnicí, Vám poskytne vše z lékárenského sortimentu. Našim zákazníkům nabízíme možnost vyzvednutí léků na předpis, zakoupení volně prodejných léků, potravinových doplňků, vitamínů, kosmetiky značky Eucerin a Doliva, kojenecké a dětské výživy, homeopatik či veterinárních přípravků. V našem sortimentu naleznete také zdravotnické přípravky, pomůcky a veškerý zdravotnický materiál. Zajišťujeme prodej zdravotní obuvi pro děti a dospělé, kterou si můžete objednat a vyzvednout přímo u nás.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lékárna Suchdol nad Lužnicí

Lékárna Suchdol nad Lužnicí

Lékárna U Panny Marie Pomocné, s.r.o. připravila pro zákazníky pocházející ze Suchdola nad Lužnicí a okolí kompletní sortiment léčiv na předpis i volně prodejných zdravotnických přípravků a pomůcek.


Léčiva, homeopatika a zdravotnické přípravky, bohatý lékárenský sortiment

Léčiva, homeopatika a zdravotnické přípravky, bohatý lékárenský sortiment

Kompletní lékárenský sortiment Vám nabízí Lékárna u Panny Marie Pomocné, Suchdol nad Lužnicí. Prodáváme léky, léčiva, homeopatika, kosmetiku, zdravotnické pomůcky i kvalitní zdravotní obuv.
>
>
>