Microsite byla vložena dne:03.07.2017
ID microsite: 97587, počet zhlédnutí:  173
Zadavatelem microsite je firma

Advokátní kancelář JUDr. Rudolf Skoupý

Advokátní kancelář Svitavy, právní služby a poradenství, obchodní smlouvy

Právní poradenství, obchodní smlouvy, konkurzy, likvidace, převody nemovitostí a majetku Vám zajistí Advokátní kancelář JUDr. Rudolf Skoupý sídlící v městě Svitavy.

Potřebujete všestrannou a profesionální právní pomoc k vyřešení Vašich problémů? Naše Advokátní kancelář JUDr. Rudolf Skoupý sídlící v městě Svitavy, Vám vše zajistí. Poskytujeme právní služby a poradenství v různých oborech práva jako obchodní právo, občanské právo, pracovní právo či trestní právo. Z našich služeb můžete využit například právní služby v oblasti nemovitostí, spoluvlastnických a majetkových věcech, dědických řízení, vymáhání pohledávek, vypracování pracovních a obchodních smluv, vedení právní agendy podnikatelů, zakládání či likvidace obchodních společností, zastupování klientů před soudy a jiné. Komunikujeme i v anglickém a ruském jazyce.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Advokátní služby v oblasti obchodního, občanského a pracovního práva

Advokátní služby v oblasti obchodního, občanského a pracovního práva

Právní služby pro oblast obchodního, občanského, pracovního i trestního práva poskytuje Advokátní kancelář JUDr. Rudolf Skoupý, Svitavy. Zabýváme se i převody majetku, konkurzy či likvidací.

Advokátní kancelář JUDr. Rudolf Skoupý