Zadavatelem microsite je firma Znalecký a oceňovací ústav s.r.o.


Zpracování znaleckých posudků - oceňování podniků, nemovitostí i podílů

Zpracování znaleckých posudků, oceňování nemovitostí, podniků a podílů vám zajistí Znalecký a oceňovací ústav s.r.o. v Prostějově, který je specialistou při znalectví, expertízách a poradenství.Profesionály a odborníky v oblasti znalectví, oceňování a správy majetku hledejte ve firmě Znalecký a oceňovací ústav s.r.o. v Prostějově.

Zaručíme vám vynikající kvalitu naší práce a především přehlednost pro uživatele. Také zajistíme poradenství dalších odborníků ze specifických oblastí činnosti. Máme spoustu kvalifikovaných spolupracovníků a odborníků po celé České republice.

Využijte našich služeb i vy - znalecké posudky:
- oceňování podniků, motorových vozidel, zemědělské techniky, nemovitostí, podílů v obchodních společnostech a účastí v družstvech, pohledávek a investic
- zpracování znaleckých zpráv o fúzi společností
- dědictví a správa majetku

Pokud potřebujete využít naše znalecké nebo oceňovací služby nebo jen poradit, pak neváhejte a domluvte si s námi osobní schůzku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Oceňování firem, podniků a společností pro běžné znalecké posudky

Oceňování firem, podniků a společností pro běžné znalecké posudky

Znalecký a oceňovací ústav s.r.o. v Prostějově vám připraví nejrůznější druhy tržních ocenění - zaměřuje se na oceňování firem, podniků a společností pro běžné znalecké posudky.


Tržní ocenění nemovitostí, pohledávek i podniků

Tržní ocenění nemovitostí, pohledávek i podniků

Znalecký a oceňovací ústav v Prostějově pro vás připraví nejrůznější druhy tržních ocenění nemovitostí, pohledávek i podniků, které jsou vyžadovány i pro běžné znalecké posudky.
>
>