Kvalitní potisk tašek - reklamní igelitové tašky jako originální propagace

DAVEX - CZ, spol. s r.o.

Kvalitní potisk tašek - reklamní igelitové tašky jako originální propagaceZadavatelem microsite je firma DAVEX - CZ, spol. s r.o.Grafický design pro firmy - full servis, digitální certifikovaný nátisk

Společnost DAVEX - CZ Zlín se zaměřuje také na grafický design pro firmy - poskytujeme full servis. Díky službě digitální certifikovaný nátisk u nás nehrozí zbytečné výdaje.Originální grafický design pro firmy vytvoří na objednávku společnost DAVEX - CZ Zlín. Poskytuje full servis - od návrhu firemního stylu, přes originální obalový design, až po kompletní přípravu tiskových dat, štočků a filmů.
Díky službě digitální certifikovaný nátisk u nás nehrozí zbytečné výdaje z důvodu chyb v tiskové přípravě či špatné kvality tisku. Zkontrolujeme před zadáním tiskoviny do výroby barevnost a vzhled dokumentu.

Grafické studio nabízí moderní a kreativní grafické služby, díky nám budete vidět mezi konkurencí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Fotopolymerní štočky - výroba FTL štočků pro flexotisk technologií Full HD flexo

Fotopolymerní štočky - výroba FTL štočků pro flexotisk technologií Full HD flexo

Společnost DAVEX - CZ Zlín vyrábí fotopolymerní štočky pro potisk všech materiálů. Při výrobě FTL štočků pro flexotisk používá nejmodernější technologii na trhu Full HD flexo.


Výroba klišé - tiskové formy pro tampónový tisk

Výroba klišé - tiskové formy pro tampónový tisk

Společnost DAVEX - CZ Zlín je dodavatel klišé - připraví tiskové formy pro tampónový tisk. Výroba kvalitního klišé je nezbytná pro kvalitní tisk. Firma působí nejen v lokalitě Zlínský kraj.