Zadavatelem microsite je firma WAREX spol. s r.o. Výroba obytných kontejnerůPrůmyslové haly výroba Javorník – optimální konstrukce, rychlá realizace

Vyžaduje Vaše podnikání prostor a zvažujete výstavbu haly? Průmyslové haly všech typů konstrukcí na přání zákazníka vyrábí společnost WAREX spol. s r.o. v Javorníku.


Pokud Vaše podnikání vyžaduje velké prostory, jistě zvažujete výstavbu průmyslové haly. S jistotou se můžete obrátit na společnost WAREX spol. s r.o., která v Javorníku vyrábí průmyslové haly všech typů konstrukcí podle přání zákazníka.

Přední výrobce ocelových konstrukcí na českém trhu, společnost WAREX spol. s r.o., garantuje plnou certifikaci, kvalitu, řešení projektu podle specifikace zákazníka při minimálních nákladech.

Pokud Vás nabídka stavby průmyslových hal zaujala, neváhejte pro více informací kontaktovat společnost WAREX spol. s r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba obytných kontejnerů Javorník – vyřeší nedostatek ubytovacích prostor

Výroba obytných kontejnerů Javorník – vyřeší nedostatek ubytovacích prostor

Výrobou obytných kontejnerů s využitím jako zázemí na stavbě, kancelářské prostory, školky nebo přechodné ubytovací kapacity se zabývá společnost WAREX spol. s r.o., divize Javorník.


Ocelové haly, svařence, montované stavby nebo mateřské školy, stavební moduly

Ocelové haly, svařence, montované stavby nebo mateřské školy, stavební moduly

WAREX spol. s r.o. vyrábí a dodává na klíč ocelové konstrukce, haly a montované stavby. Výhodou těchto staveb je rychlost, kompletní dodání, nízká cena, tepelná úspora, celoroční využití.
>
>
>