Prodej zámku Štemplovec s celým jeho areálem a zámeckým parkem

1. opavská realitka s.r.o. z Opavy má pro Vás jedinečnou nabídku ve formě zámku Štemplovec, který nyní nabízí k prodeji s celým jeho zámeckým areálem a parkem.Hledáte skvělé místo, kde můžete realizovat Vaše sny? Zámek Štemplovec a celý jeho areál, který se nachází v Moravskoslezském kraji v okrese Opava je nyní k prodeji. Pokud máte zájem o koupi nebo více informací obraťte se na spolehlivou realitní kancelář s výbornými recenzemi - 1. opavská realitka s.r.o. z Opavy, která patří mezi špičky na realitním trhu a poskytne Vám jen ty nejlepší služby.

Empírový zámek s areálem zámeckého parku a vedlejšími budovami se nachází na mírném návrší v nadmořské výšce cca 350 metrů v centru malé obce Štemplovec u Holasovic. Celý zámecký komplex je stranou od hlavních silničních tahů, ale zároveň dobře dostupný - západně je vzdálený cca 11 km od historického centra Opavy a 40 km od Ostravy.

Vstupní nádvoří, které tvoří hlavní objekt a vedlejší budova, Vás okouzlí překrásným výhledem. Zámek je tvořen dvoupodlažní obdélníkovou stavbou, která má zvýšený patrový střední rizalit se štítem, vedlejší budova ve tvaru písmene U je patrová.

Celý zámek je obklopen rozsáhlým parkem se vzácnými dřevinami, kde můžete obdivovat sekvoje či neobvyklý strom liliovník tulipánokvětý. Celková plocha areálu tvoří cca 56.150 m2.

Přebudováním komplexu můžete vytvořit hotelové zařízení nebo například kasino, domov pro seniory, reprezentativní sídlo firmy nebo dokonalou rodinnou rezidenci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem Opava – nízké provize, byty, domy, pokoje k pronájmu

Pronájem Opava – nízké provize, byty, domy, pokoje k pronájmu

1. opavská realitka s.r.o. provádí kompletní realitní činnost. Nabízíme k pronájmu byty, domy i pokoje pro studenty v Opavě a okolí. Máme nízké provize a spokojené klienty.


Prodej, koupě, pronájem bytů a domů v Opavě a okolí - vše zajistí naše spolehlivá realitní kancelář

Prodej, koupě, pronájem bytů a domů v Opavě a okolí - vše zajistí naše spolehlivá realitní kancelář

1. opavská realitka s.r.o. je spolehlivou a oblíbenou realitní kanceláři v Opavě, která se skvělé postará o prodej, koupi i pronájem Vaší nemovitosti.
>
>