Stelma spol. s.r.o,  -  Vaše cesta k úspěšným projektům a vzdělávání

Stelma spol. s r.o.

Stelma spol. s.r.o, - Vaše cesta k úspěšným projektům a vzdělávání

Společnost Stelma spol. s r.o., založená v roce 1998, je specializovaným poskytovatelem projektové a dotační činnosti. Naše služby zahrnují dotační management, monitorování výzev, zpracování a administrování žádostí o dotace z evropských fondů a dalších zdrojů. V oblasti vzdělávání nabízíme další vzdělávání dospělých, rekvalifikace a jazykové kurzy. Realizujeme také analýzy, evaluace a studie v oblasti vzdělávání. Naším cílem je profesionální poskytování služeb s důrazem na kvalitu. Pomáháme klientům naplnit jejich záměry v oblasti dotací a vzdělávání. Jsme držiteli autorizací v cestovním ruchu a personalistice a máme akreditaci vzdělávací instituce MŠMT. Naše společnost má bohatou historii a zkušenosti, které přispívají k úspěchu našich klientů.

Sklolaminátové zastřešení ČOV Neratovice zamezuje úniku nežádoucích pachůSnadné, rychlé a bezpečné řešení nejen pro ČOV umístěných v obytné zástavbě představují sklolaminátová zastřešení ČOV od společnosti POLA Neratovice s.r.o.

Společnost POLA Neratovice s.r.o. přichází se snadným, bezpečným a efektivním zastřešením nejen pro ČOV umístěným přímo v bytové zástavbě.

Sklolaminátové zastřešení ČOV je snadná na montáž i demontáž, umožňuje dodatečné úpravy kdykoliv a kdekoliv a je velmi funkční.

Zamezuje úniku nežádoucích pachů a nežádoucích aerosolů, snižuje tepelné ztráty a zvyšuje tím efektivitu procesu, zamezuje tvorbu mlhy a námrazy na lávkách určených k obsluze a tím eliminuje možné úrazy obsluhy.

Dlouhá životnost a díky barevnosti možnost začlenit architektonicky ČOV do infrastruktury zástavby činí sklolaminátová zastřešení vyhledávaným řešením nejen při rekonstrukcích starších typů čistíren.Zadavatelem microsite je firma 

POLA Neratovice s.r.o.Obec Jedlá, malebný klenot ukrytý v nádherném kraji Vysočina.

Okolí Jedlé rovněž nabízí možnosti navštívit několik zajímavých míst.

Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení.
Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení na závěse, v koši i hromadně v bubnu.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Transparentní fólie z měkčeného PVC – ochrana pro dům, zahradu i garáž

Portaflex s.r.o.

Transparentní fólie z měkčeného PVC – ochrana pro dům, zahradu i garáž

Pokud potřebujete zakrytí či zástěnu Vaší pergoly, garáže nebo jiných prostor, vyzkoušejte průhledné transparentní fólie z měkčeného PVC od společnosti Portaflex s.r.o. působící nejen v Ostravě.


Bezpečné a trvanlivé pryžové přejezdové systémy STRAIL

Vitesse, spol. s r. o.

Bezpečné a trvanlivé pryžové přejezdové systémy STRAIL

Pryžové Přejezdové Systémy STRAIL od Vitesse, spol. s r. o. jsou ekologické a odolné řešení pro plynulé spojení silniční a železniční dopravy. Tyto systémy snižují hluk, vibrace a zvyšují bezpečnost.


Desky PMMA - desky z litého akrylátu s vysokou životností a odolností proti UV záření

Elventa LV, s.r.o. Plastové produkty a polotovary

Desky PMMA - desky z litého akrylátu s vysokou životností a odolností proti UV záření

Firma Elventa LV, s.r.o., která sídlí nedaleko Olomouce poskytuje kvalitní PMMA desky, tedy desky z litého akrylátu, který za vyznačuje dlouhou životností, snadnou údržbou a odolností proti UV záření.


Geotermální sondy: klíč k úspornému, ekologickému a bezstarostnému vytápění v jediném vrtu

LUNA PLAST a.s. Výrobce PE plastových trubek

Geotermální sondy: klíč k úspornému, ekologickému a bezstarostnému vytápění v jediném vrtu

LUNA PLAST a.s., český výrobce PE plastových trubek s dlouholetou zkušeností, vám s hrdostí nabízí inovativní geotermální sondy pro úsporné, ekologické a komfortní vytápění vašeho domova.


Prodej a dodávka potrubí kanalizace a vodovody – PVC, PE a PP roury a tvarovky

DILES Company s.r.o. Materiál pro kanalizace a vodovody

Prodej a dodávka potrubí kanalizace a vodovody – PVC, PE a PP roury a tvarovky

PVC, PE, PP roury, tvarovky a potrubí pro rekonstrukce i výstavbu kanalizací i vodovodů dodává spolehlivá firma DILES Company s.r.o. v Ostravě i s dobrou dostupností na Karvinsku.