LED svítidla na míru pro podniky - návrhy a realizaceOdborníkem přes LED svítidla je společnost Aledo s.r.o., která zajistí návrhy a realizace osvětlení na zakázku pro podniky v Olomouci i Prostějově.

Potřebujete specifický typ, rozměr nebo tvar LED svítidla pro Váš podnik? Vyzkoušejte úsporné osvětlení společnosti Aledo s.r.o. - naši odborníci vám zajistí návrhy a realizace osvětlení na míru.

Navrhneme a realizujeme komplexní řešení vašeho světelně-technického projektu - proč pro úsporné osvětlení a LED svítidla využít právě naši společnost? Doporučíme vám LED pásky, které budou vhodné přesně pro váš prostor, také poradíme jaký využít vhodný výkon LED osvětlení dle použití (pracovních prostor, schodiště). Dále pomůžeme vybrat barvu osvětlení a doporučíme ideální ovládání. Vždy vám navrhneme vhodné a kvalitní LED zdroje pro LED osvětlení a také dle domluvy a vašich představ kompletní svítidlo vytvoříme.

Svým zákazníkům vždy věnujeme maximální péči, proto také zajistíme LED páskový servis a zapůjčení LED pásky k vyzkoušení.

Instalace úsporného a LED osvětlení realizujeme přímo ve vašem objektu - pokud chcete zazářit, pak vyzkoušejte úsporné osvětlení společnosti Aledo s.r.o..Zadavatelem microsite je firma 

Aledo s.r.o.Hubení hlodavců, hmyzu, mikroorganismů, Olomouc.

Hubení hlodavců, hmyzu, mikroorganismů, Olomouc

Stavební práce, sádrokartony, rekonstrukce, zateplení budov.

Stavební práce, sádrokartony, rekonstrukce, zateplení budov
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Nový světelný zdroj XLED představuje spojení vlastností klasických žárovek a moderních LED zdrojů

Kanlux s. r. o.

Nový světelný zdroj XLED představuje spojení vlastností klasických žárovek a moderních LED zdrojů

Vzhled klasické skleněné žárovky s vlastnostmi LED diod, spojené do jednoho nového LED XLED světelného zdroje od společnosti Kanlux s.r.o., propojení tradičnosti a moderní úsporné technologie.


Dětská závěsná, stropní, bodová svítidla - prodej, e-shop

Elma Nováček Pavel, Ing.

Dětská závěsná, stropní, bodová svítidla - prodej, e-shop

Lampičky, lustry a jiná dětská svítidla s oblíbenými motivy jak pro kluka i holčičku můžete zakoupit ve společnosti Elma – Ing. Pavel Nováček, která se specializuje na prodej veškerého osvětlení.


Výroba stožárů  pro veřejné osvětlení sportovišť a sportovních areálů

FOR ELV s.r.o.

Výroba stožárů pro veřejné osvětlení sportovišť a sportovních areálů

Výrobu stožárů veřejného osvětlení a pro osvětlení sportovišť a sportovních areálů se službou kontrolních statických výpočtů zajišťuje společnost FOR ELV s.r.o. z Prostějova.


Osvětlení strojového vidění od firmy Smart View-velkoobchod, prodej

EMS ELEKTRO s.r.o.

Osvětlení strojového vidění od firmy Smart View-velkoobchod, prodej

Společnost EMS ELEKTRO dodává osvětlení strojového vidění od firmy Smart View. Rádi Vám připravíme nabídku na míru.


Úsporné žárovky Kanlux IQ-LED s nízkou spotřebou energie za atraktivní cenu

Kanlux s. r. o.

Úsporné žárovky Kanlux IQ-LED s nízkou spotřebou energie za atraktivní cenu

Kvalitní žárovky Kanlux IQ-LED s nízkou spotřebou energie jsou bezpečné pro Vaše oči i kůži a navíc dostupné za atraktivní cenu – vytvořili specialisté ze společnosti Kanlux s.r.o.