Prodej a servis stavebních, zemních a zemědělských strojů včetně příslušenství

GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o.

Prodej a servis stavebních, zemních a zemědělských strojů včetně příslušenstvíZadavatelem microsite je firma GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o.Originální, bazarové díly na stavební techniku JCB

Společnost Greenstav dodá nejen originální a bazarové díly na stavební techniku JCB, ale i díly a příslušenství na stavební stroje dalších značek. Působíme v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště.Jakékoliv originální i bazarové díly na stavební techniku JCB zakoupíte u firmy GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o. V sortimentu máme i díly a příslušenství na ostatní stavební stroje - např. zn. Hyundai, Komatsu, Kubota.

Pro zákazníky z lokality Zlínský kraj, Uherské Hradiště funguje provozovna Staré Město, pro klientelu z regionu Brněnsko byla zřízena provozovna Boskovice.
Na obou pobočkách funguje přímý výdej zboží. Zboží odesíláme po celé ČR i na Slovensko.

Prodej:
-nové i bazarové náhradní díly JCB
-přídavná zařízení na stroje JCB
-díly a příslušenství na ostatní stroje
-náhradní díly na příslušenství
-alternativní díly
-filtry, oleje a náplně
-skla - prodej, výměna, lepení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Servis, náhradní díly veškerých stavebních strojů JCB

Servis, náhradní díly veškerých stavebních strojů JCB

Společnost Greenstav - náhradní díly s.r.o. zajišťuje servis veškerých strojů JCB a dodává náhradní díly a příslušenství na uvedené stroje v regionu Zlínský kraj.


Levné náhradní díly, příslušenství na bagry, stavební stroje JCB, ...

Levné náhradní díly, příslušenství na bagry, stavební stroje JCB, ...

Firma Greenstav dodává levné náhradní díly a příslušenství na bagry a další stavební a zemědělské stroje JCB, Komatsku, Caterpilar. Působíme v regionu Zlín, Uherské Hradiště.