GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o.

Nově je zde bazar, který se zaměřuje na značku JCB - prodává levné náhradní díly, příslušenství na bagry a zajišťuje opravárenskou činnosti stavebních strojůZadavatelem microsite je firma GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o.


Originální, bazarové díly na stavební techniku JCB

Společnost Greenstav dodá nejen originální a bazarové díly na stavební techniku JCB, ale i díly a příslušenství na stavební stroje dalších značek. Působíme v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště.Jakékoliv originální i bazarové díly na stavební techniku JCB zakoupíte u firmy GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o. V sortimentu máme i díly a příslušenství na ostatní stavební stroje - např. zn. Hyundai, Komatsu, Kubota.

Pro zákazníky z lokality Zlínský kraj, Uherské Hradiště funguje provozovna Staré Město, pro klientelu z regionu Brněnsko byla zřízena provozovna Boskovice.
Na obou pobočkách funguje přímý výdej zboží. Zboží odesíláme po celé ČR i na Slovensko.

Prodej:
-nové i bazarové náhradní díly JCB
-přídavná zařízení na stroje JCB
-díly a příslušenství na ostatní stroje
-náhradní díly na příslušenství
-alternativní díly
-filtry, oleje a náplně
-skla - prodej, výměna, lepení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Levné náhradní díly, příslušenství na bagry, stavební stroje JCB, Komatsu, Hyundai

Levné náhradní díly, příslušenství na bagry, stavební stroje JCB, Komatsu, Hyundai

Firma Greenstav dodává levné náhradní díly a příslušenství na bagry a další stavební a zemědělské stroje JCB, Komatsku, Hyundai. Působíme v regionu Zlín, Uherské Hradiště.


Servis, náhradní díly veškerých stavebních strojů JCB

Servis, náhradní díly veškerých stavebních strojů JCB

Společnost Greenstav - náhradní díly s.r.o. zajišťuje servis veškerých strojů JCB a dodává náhradní díly a příslušenství na uvedené stroje v regionu Zlínský kraj.
>
>