Osvětlení sportovišť, stadionů, sportovních hal a školních tělocvičen na klíčOsvětlení sportovišť jako jsou fotbalové a zimní stadiony, sportovní haly a školní tělocvičny nebo stadiony pro míčové hry zajistí spolehlivě a na klíč společnost ELTODO a.s. se sídlem v Praze.

Osvětlení sportovišť jako jsou atletické, fotbalové, zimní stadiony, sportovní haly a školní tělocvičny nebo stadiony pro kolektivní a míčové hry provede na klíč spolehlivě společnost ELTODO a.s.

Společnost ELTODO a.s. se sídlem v Praze zajistí v rámci plnění zakázky osvětlení sportovišť dodání veškerého materiálu, provedení stavebních prací, instalaci stožárů na připravené základy, montáž kabeláře, rozvaděčů a svítidel, směrování reflektorů včetně měření intenzity osvětlení a také pravidelnou údržbu na základě servisní smlouvy.Zadavatelem microsite je firma 

ELTODO - OsvětleníKovovýroba - Petr Šlár
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Bezpečné koupelnové svítidlo, eshop - světlo stropní, nad zrcadlo i nástěnné

Elma Nováček Pavel, Ing.

Bezpečné koupelnové svítidlo, eshop - světlo stropní, nad zrcadlo i nástěnné

Světla stropní, nad zrcadlo i nástěnná, která jsou vhodná pro použití v koupelnách, dodává společnost Elma - Ing. Pavel Nováček. Bezpečná svítidla pro váš domov vyberete jednoduše na našem eshopu.


Skleněné šatní skříňky-pro aquaparky, wellness, lázně, sauny

Frajt s.r.o. Kvalitní zázemí pro sport i volný čas

Skleněné šatní skříňky-pro aquaparky, wellness, lázně, sauny

Firma Frajt Kroměříž dodává skleněné šatní skříňky s novým designem, v provedení z kaleného skla tl. 8mm. Vhodné pro aquaparky, wellness, lázně, sauny i jiných vlhkých prostor.


Restaurování historických a starožitných lustrů -  kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Roman Mička

Restaurování historických a starožitných lustrů - kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Společnost Roman Mička, se sídlem v Opavě se zaměřuje na restaurování historických a starožitných svítidel ze zámeckých sálů, komnat nebo obřadních síní.


Výroba pískovišť na dětská hřiště z přírodního masivu

Dřevoslav, s.r.o.

Výroba pískovišť na dětská hřiště z přírodního masivu

Pískoviště na dětská hřiště z přírodního masivu Vám vyrobí certifikovaný výrobce dětských hřišť a herních prvků - společnost Dřevoslav s.r.o. ze Slavonic.


Nadčasové a designové osvětlení nejen do kuchyní ve světě světel

Svítidla Bachman Jan Bachman

Nadčasové a designové osvětlení nejen do kuchyní ve světě světel

Pokud sháníte osvětlení do Vaší kuchyně a nemůžete najít to, které by Vás nadchlo na první moment, pak navštivte prodejnu Svítidla Bachman, kde si zaručeně vyberete.