Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost, Jindřichův Hradec

Pediatrii v Jindřichově Hradci provozuje MUDr. Miroslava Žižková – praktický lékař pro děti a dorost. Zajistíme zdravotní péči Vašemu dítěti od jeho narození do 19 let.


O dětské pacienty, od jejich narození do 19 let věku, se ve své ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost postará MUDr. Miroslava Žižková.

Naše pediatrie zajišťuje léčebnou i preventivní péči. Provádíme preventivní lékařské prohlídky, odběry a rozbory moči, krve a dalšího biologického materiálu, vyšetření CRP, vyšetření na odhalení streptokokové infekce, nastřelování náušnic a také aplikujeme povinné i nepovinné očkovací látky. Samozřejmostí je provozování poradny pro kojence, batolata a děti předškolního i školního věku.

Dětská lékařka MUDr. Miroslava Žižková poskytuje kvalitní služby ve svém oboru. Vždy se snažíme o individuální přístup ke každému pacientovi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Praktická lékařka pro děti a dorost Jindřichův Hradec

Praktická lékařka pro děti a dorost Jindřichův Hradec

Preventivní prohlídky, očkování, ošetření při nemoci a poradnu pro novorozence zajistí V Jindřichové Hradci praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Miroslava Žižková.
>
>