Zadavatelem microsite je firma Lucie Zvěřinová - Pohřební ústav ZvěřinaPohřební ústav, kompletní pohřební a kremační služby, převoz zesnulých

Pohřební ústav Zvěřina – Lucie Zvěřinová z Děčína zajišťuje kompletní pohřební a kremační služby, převoz zesnulých, smuteční oznámení či smuteční obřad.Úmrtí blízkého člověka je velmi těžký a bolestivý okamžik. Naše společnost Pohřební ústav Zvěřina – Lucie Zvěřinová, sídlící v Děčíně, Vám v tomhle nepříjemném období pomůže s veškerými záležitostmi ohledně posledního rozloučení se zesnulým. Zajistíme kompletní služby k pohřbu jako převoz zesnulého po celé ČR či do i ze zahraničí, rakev, vyřízení úmrtního listu, smuteční oznámení – parte, smuteční obřad, květinové dary, věnce, stuhy, řečníka, kopání hrobu a uložení ostatků do země či na vsypové loučce, zpopelnění zesnulého v krematoriu Ústí nad Labem, kremaci, výrobu fotografií na pomník, štítky na urnu či pomníky.
Kontaktovat nás můžete 24 hodin denně. S klienty jednáme v těchto těžkých chvílích velmi profesionálně, citlivě a lidsky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohřební ústav Zvěřina z Děčína  – Lucie Zvěřinová

Pohřební ústav Zvěřina z Děčína – Lucie Zvěřinová

Profesionální pohřební služby s etickým přístupem, komplexní zajištění posledního rozloučení se zesnulým, smuteční oznámení, kremace, květiny – Pohřební ústav Zvěřina.


Pohřební ústav, pohřební služby Děčín

Pohřební ústav, pohřební služby Děčín

Kompletní pohřební služby pro pozůstalé zařizuje Lucie Zvěřinová. Úmrtí nejbližšího je tragická událost. Náš pohřební ústav Vám pomůže se se zesnulým řádně a uctivě rozloučit. Nabízíme kompletní pohřební služby obsahující smuteční ...


Pohřební služba Děčín

Pohřební služba Děčín

Kompletní pohřební služby po celém území České republiky včetně převozu zesnulých zajistí Pohřební ústav Zvěřina – Lucie Zvěřinová z Děčína.