Zadavatelem microsite je firma Jiří Kořínek - Farma Nový DvůrKrůty, krocani, drůbež, masné krůtí výrobky, chov, porážka, prodej

Krůty, krocany a jinou drůbež chováme, porážíme, vyrábíme masné krůtí výrobky a prodáváme v rodinné farmě pana Jiřího Kořínka Nový Dvůr, která sídlí v okrese Jičín.Máte rádi krůtí maso, které je i velmi dietní a zdravé? Na naší rodinné farmě Nový Dvůr, kterou najdete v obci Volanice v okrese Jičín, nejen chováme, ale i prodáváme krůty, krocany a jiná zvířata a výrobky z jejich masa. Náš krůtí sortiment je vskutku široký, můžete si zakoupit krůtu celou, krůtí prsa, stehenní plátek, stehno celé, špalíček, paličku, křídlo, krk, biskup, kostru, játra, žaludek, srdce, medailonek, prsní řízek, směs, mleté, křupky, panenku, špízy, prsní plátek v marinádě, roládu, sekanou, tlačenku, šunku, párek, klobásu. Dále nabízíme uzenou krůtu, marinovanou krůtu na gril, krůťata na dokrmení. Naše prodejny nalezete v Mladé Boleslavi a Chlumci n/C.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Chov a prodej krůt Jičín – prodej čerstvého kvalitního krůtího masa

Chov a prodej krůt Jičín – prodej čerstvého kvalitního krůtího masa

Nabízíme kvalitní čerstvé krůtí maso pro spokojené zákazníky, kteří se k nám budou rádi vracet - Jiří Kořínek - Farma Nový Dvůr nedaleko Jičína.
>
>
>