Miniškolička, minijesličky - pravidelné hlídání dětí (i s plenkami) s pestrým programem po celý denPravidelné hlídání i těch nejmenších dětí Vám zajistí Kiki klub se svou mini školičkou a jesličkami v centru Zlína. Pro Vaše děti máme nachystaný celodenní pestrý program.

Chcete mít chviličku pro sebe? Potřebujete pohlídat Vaše dítě? Pak navštivte dětské centrum Kiki klub v centru Zlína, kde nabízíme celodenní, pravidelné i jednorázové hlídaní dětí v miniškoličce či minijesličkách. Svěřit nám můžete také děti s plenkami, rádi se postaráme i o ty nejmenší.

Pro velmi malé děti máme minijesličky, které je skvělé připraví na případný přechod do většího kolektivu. V centru je velká herna s kvalitními hračkami a spoustou her.

Miniškolka i minijesličky má pro Vaše děti připravený pestrý program, kde budou tvořit, hýbat se i trávit čas na čerstvém vzduchu. Součástí programu jsou také hudební činnost i hravá forma základu angličtiny.

Vaše dítě může navštěvovat školičku podle Vaší potřeby. Pravidelné hlídání v našem dětském centru umožňuje zvýhodněné ceny. Cílem našeho centra je poskytnou Vašim dětem bezpečné, kreativní a čisté rodinné prostředí a zabezpečit jejich harmonický rozvoj.Zadavatelem microsite je firma 

Kiki klub, s.r.o. Školka a jesle ZlínPsychoanalytické poradenství 24 hodin denně Mladá Boleslav, individuální, skupinové terapie.

Psychoanalytické poradenství 24 hodin denně Mladá Boleslav, individuální, skupinové terapie

Galanterie, krejčovské potřeby, látky, kovové doplňky, doplňkový sortiment.

Galanterie, krejčovské potřeby, látky, kovové doplňky, doplňkový sortiment
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Pravidelné i jednorázové individuální či skupinové hlídání dětí

Mateřská škola a školní jídelna Kopretinka Olomouc, s.r.o.

Pravidelné i jednorázové individuální či skupinové hlídání dětí

Starost a dozor nad Vašimi dětmi svěřte do rukou profesionálů v oblasti péče a vzdělání dětí. Individuální či skupinové hlídání dětí poskytuje v Olomouci Mateřská škola a školní jídelna Kopretinka.


Dětská skupina Neználek v Kokoníně, miniškolka, jesle, hlídání malých dětí o víkendu

Dětské centrum Neználek DC NEZNÁLEK z. s.

Dětská skupina Neználek v Kokoníně, miniškolka, jesle, hlídání malých dětí o víkendu

S hlídáním i velmi malých dětí si hravě poradí kvalifikované paní učitelky ve vzdělávací instituci Dětské centrum Neználek DC NEZNÁLEK z. s. z obce Jablonec nad Nisou – Kokonín.


Čtyřletý maturitní obor na přírodovědném lyceu připraví studenty na práci se zvířaty

IUVENTAS - Soukromé gymnázium a SOŠ, s.r.o.

Čtyřletý maturitní obor na přírodovědném lyceu připraví studenty na práci se zvířaty

Čtyřletý maturitní obor na přírodovědném lyceu Vás připraví na další studium na vysoké škole a pro práci se zvířaty. Provozuje UVENTAS - Soukromé gymnázium a střední odborná škola s.r.o. v Ostravě.


Zimní údržba komunikací u objektů, cest

Kamenolom Žlutava s.r.o.

Zimní údržba komunikací u objektů, cest

Kamenolom Žlutava zajišťuje i sezónní práce - zimní údržba cest, komunikací u objektů v lokalitě Zlín. Pomáháme i v kalamitních situacích.


Izolatérské práce - izolace PUR pěnami v ČR i na Slovensku

PURPANDA s.r.o.

Izolatérské práce - izolace PUR pěnami v ČR i na Slovensku

Společnost PURPANDA s.r.o. Zlín provádí izolatérské práce v ČR na Moravě i na Slovensku. Specializujeme se na izolace PUR pěnami.