Psychosomatika - psychosomatické příčiny nemoci, co nám nemoc chce sdělitStudio Naturopatie v Ostravě se věnuje psychosomatice, pomůže Vám vypořádat se s obavami, strachy, naučí Vás zvládat stres a napoví, jak ovlivnit myšlení a prožitek emocí, aby nedocházelo k onemocnění

Signalizuje Vaše tělo chybu v podobě nemoci, děje se Vám něco, co Vás deprimuje, točíte se v bludném kruhu, stále se Vám opakují stejné životní situace a už si s tím nevíte rady? Pomůžeme Vám z toho všeho ven a najdeme řešení Vašich zdravotních problémů.

Nemoc je cesta k našemu sebepoznání. Každá nemoc nás informuje o tom, jak žijeme a pokud se nám podaří pochopit vlastní nemoc a to, co nám tělo prostřednictvím nemoci říká, je to cesta k sebeuzdravení a aktivujeme sebeuzdravovací proces.

Všechno začíná u toho, jak myslíte, protože dle toho se i chováte a Vaše tělo na to bezprostředně reaguje. Následkem opakovaného špatného myšlení a chování je vznik nemoci, která Vám chce dát signál, že v něčem děláte chybu a tím si ubližujete. Mnohdy máme z dětství naučené špatné vzorce chování i myšlení a ty nás vedou k depresím, sebedestrukci a nízké sebedůvěře.

Pomůžeme Vám dosáhnout velmi rychlého zlepšení a to formou pozitivních myšlenek a uměním efektivní komunikace s vlastním mozkem. Myšlenky formují ve Vašem životě situace a ovlivňují také Váš celkový fyzický i duševní stav. Pokud jste pozitivně naladěni a myslíte pozitivně, frekvence vibrací v těle vzrůstá. Vibrační frekvenci v těle můžete zvýšit cvičením jógy, tai-chi, meditacemi nebo pomocí kvantové terapie, se kterou Vás seznámí naše Studio Naturopatie. Kromě psychosomatiky a kvantové terapie se věnujeme také přírodní detoxikaci těla a psychologii.

Kontaktujte nás, společně nalezneme zdroj Vašich problémů a obnovíme Vaši celkovou rovnováhu!

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Odstranění chronické únavy, kašle nebo rýmy - nastavení zdravého životního stylu na míru

Studio zdraví LADA

Odstranění chronické únavy, kašle nebo rýmy - nastavení zdravého životního stylu na míru

Ve studiu zdraví LADA v Přerově vám pomůžeme odstranit dlouhotrvající obtíže s chronickou únavou i běžným onemocněním jako je rýma, kašel nebo bronchitida.


Personálně psychologické poradenství, headhunting, individuální i skupinový koučink

IPPA - INSTITUT PSYCHOLOGICKÉ A PERSONÁLNÍ ANALÝZY PhDr. Otakar Chaloupka, CSc.

Personálně psychologické poradenství, headhunting, individuální i skupinový koučink

Ty nejlepší zaměstnance s vysokou kvalifikací i zkušenostmi Vám zajistí společnost IPPA - INSTITUT PSYCHOLOGICKÉ A PERSONÁLNÍ ANALÝZY PhDr. Otakar Chaloupka, CSc. z Prahy 1 Nové Město.


Osteologie – prevence, diagnostika, léčení

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Osteologie – prevence, diagnostika, léčení

Osteologii v Bruntále, která nabízí prevenci, diagnostiku i léčení v oblasti osteoporózy pro Vás zajistila společnost Mediekos Ambulance, s.r.o.


Odstranění znaménka i kožních nádorů za pomocí nejmodernějších metod

PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE MUDr. Daneš Raška, MUDr. Jiří Palkovský

Odstranění znaménka i kožních nádorů za pomocí nejmodernějších metod

Máte-li kdekoli na těle znaménko nebo kožní výrůstek či nádor, můžete se obrátit na privátní plastickou chirurgii MUDr. Daneše Rašky a MUDr. Jiřího Palkovského v Třinci, kde Vám kožní defekty odstraní


Neurologické vyšetření, neurologie Praha – diagnostika, rehabilitace

MONADA spol. s r.o. Klinika komplexní rehabilitace Praha

Neurologické vyšetření, neurologie Praha – diagnostika, rehabilitace

Trpíte bolestmi zad, svalovou ochablostí nebo hledáte odborníky z oblasti neurologie? Pomoc a neurologické vyšetření najdete na klinice komplexní rehabilitace MODANA spol. s r.o. v Praze.