Psychosomatika - psychosomatické příčiny nemoci, co nám nemoc chce sdělitStudio Naturopatie v Ostravě se věnuje psychosomatice, pomůže Vám vypořádat se s obavami, strachy, naučí Vás zvládat stres a napoví, jak ovlivnit myšlení a prožitek emocí, aby nedocházelo k onemocnění

Signalizuje Vaše tělo chybu v podobě nemoci, děje se Vám něco, co Vás deprimuje, točíte se v bludném kruhu, stále se Vám opakují stejné životní situace a už si s tím nevíte rady? Pomůžeme Vám z toho všeho ven a najdeme řešení Vašich zdravotních problémů.

Nemoc je cesta k našemu sebepoznání. Každá nemoc nás informuje o tom, jak žijeme a pokud se nám podaří pochopit vlastní nemoc a to, co nám tělo prostřednictvím nemoci říká, je to cesta k sebeuzdravení a aktivujeme sebeuzdravovací proces.

Všechno začíná u toho, jak myslíte, protože dle toho se i chováte a Vaše tělo na to bezprostředně reaguje. Následkem opakovaného špatného myšlení a chování je vznik nemoci, která Vám chce dát signál, že v něčem děláte chybu a tím si ubližujete. Mnohdy máme z dětství naučené špatné vzorce chování i myšlení a ty nás vedou k depresím, sebedestrukci a nízké sebedůvěře.

Pomůžeme Vám dosáhnout velmi rychlého zlepšení a to formou pozitivních myšlenek a uměním efektivní komunikace s vlastním mozkem. Myšlenky formují ve Vašem životě situace a ovlivňují také Váš celkový fyzický i duševní stav. Pokud jste pozitivně naladěni a myslíte pozitivně, frekvence vibrací v těle vzrůstá. Vibrační frekvenci v těle můžete zvýšit cvičením jógy, tai-chi, meditacemi nebo pomocí kvantové terapie, se kterou Vás seznámí naše Studio Naturopatie. Kromě psychosomatiky a kvantové terapie se věnujeme také přírodní detoxikaci těla a psychologii.

Kontaktujte nás, společně nalezneme zdroj Vašich problémů a obnovíme Vaši celkovou rovnováhu!

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Pečovatelská služba – spojení pacientů se sesterským personálem

ALCAD, s.r.o.

Pečovatelská služba – spojení pacientů se sesterským personálem

Spolehlivé propojení mezi pacienty a sesterským personálem pečovatelské služby přináší společnost ALCAD, s.r.o., díky unikátnímu komunikačnímu systému Sestra-Pacient.


Sociální prevence a péče, pomoc lidem v krizových životních situacích

Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze

Sociální prevence a péče, pomoc lidem v krizových životních situacích

Pomocnou ruku ohroženým rodinám, seniorům i lidem se zdravotním postižením ochotně poskytne organizace Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze 2 na Vinohradech.


Kardiologická vyšetření v Ústí nad Labem, EKG, ECHO

Kardiologie - Ústí nad Labem, s.r.o.

Kardiologická vyšetření v Ústí nad Labem, EKG, ECHO

Specializovaná kardiologická vyšetření, EKG, ECHO, Holter EKG, ABPM, diagnostikou, léčebnou péči a prevenci srdečních chorob a vad realizuje MUDr. Vratislav Říha.


Osteologie - specialista na osteologickou problematiku

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Osteologie - specialista na osteologickou problematiku

Mediekos Ambulance, s.r.o. je zdravotnické zařízení se specializovaným pracovištěm a ambulancí zabývající se problematikou osteoporózy.


Lékařské ošetření Beroun – praktické o odborné praxe, firemní programy

Medicentrum Beroun, spol. s r.o. Zdravotní péče

Lékařské ošetření Beroun – praktické o odborné praxe, firemní programy

Medicentrum Beroun, spol. s r.o. poskytuje lékařské ošetření jak praktických lékařů, tak i odporných praxí, firemní programy i nadstandardní služby.