Zadavatelem microsite je firma GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o.Prodej náhradních dílů na zemědělské stroje JCB, Komatsu, Hyundai, Kubota

Společnost Greenstav - náhradní díly s.r.o. Boskovice zajišťuje prodej náhradních dílů a příslušenství na zemědělské stroje JCB, Komatsu, Hyundai, Kubota pro klientelu v regionu Brno a okolí.Pokud používáte zemědělské stroje, je třeba znát nejbližšího dodavatele náhradních dílů. Pro klientelu v lokalitě Brno a okolí zajišťuje dovoz a prodej náhradních dílů na zemědělské stroje JCB, Komatsu, Hyundai i další značky společnost Greenstav - náhradní díly s.r.o. Boskovice.

Firma má centrálu ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Na prodej jsou náhradní díly i příslušenství na bagry, minigagry, traktorbagry, rypadla, nakladače, manipulátory a další zemědělské a stavební stroje uvedených značek.

V rámci ČR jsme schopni doručit díly do druhého dne, Zasíláme zboží i na Slovensko.

Sortiment:
- originální i alternativní díly na stroje JCB a další značky
- díly karoserie, kabiny, elektroinstalace, řízení
- díly klimatizace
- náhradní díly motorů, hydrauliky, převodovky
- palivové, vzduchové a olejové filtry
- brzdy, kola, nápravy
- pneumatiky pro stavební stroje.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nové i bazarové díly na stavební techniku, stroje JCB

Nové i bazarové díly na stavební techniku, stroje JCB

Nové i bazarové díly na stavební techniku, stroje JCB dodá společnost Greenstav - náhradní díly s.r.o. Pro klientelu z regionu Brno, Blansko byla zřízena provozovna Boskovice.


Servis, levné náhradní díly-na stavební, zemědělské stroje JCB

Servis, levné náhradní díly-na stavební, zemědělské stroje JCB

Pobočka firmy GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY Boskovice v okrese Blansko poskytuje servis a dodá levné náhradní díly, příslušenství na stavební a zemědělské stroje JCB, Komatsu, Hyundai.
>
>
>