Zadavatelem microsite je firma Cinybulk Jan Televizní opravář KladnoOprava a servis televizorů v bytech Praha - TV klasické, plazmové, LCD, videa, CD a DVD přehrávače

Přestal Vám fungovat televizor (plazma, LCD či klasický), video CD nebo DVD přehrávač a nemáte čas nebo možnost převozu do opravny? Službu opravy a servis v bytech v Praze nabízí firma pana Cinybulky.Firma pana Cinybulky z Prahy nabízí luxusní službu opravy a záručního i pozáručního servisu klasických televizorů i moderních LCD či plazmových TV, videí, CD a VDV přehrávačů u Vás v bytě. Vám tak odpadne složité převážení do opravny, shánění vhodné krabice na zabalení a transport. Oprava a servis proběhne přímo u Vás doma.

Záruční a pozáruční servis provádí firma pana Cinybulky u následujících značek: Morava, OVP, Tesla, LG, Astra, Hometech, Matrix, Teletech, Ofo, Inwest, CVR. Tech, LCE, Provision, Homefriend.

Pokud potřebujete opravit televizor, DVD či CD přehrávač, kontaktujte firmu pana Cinybulky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Servis audiovizuální techniky Kladno – po dohodě i u Vás doma

Servis audiovizuální techniky Kladno – po dohodě i u Vás doma

Záruční i pozáruční kvalitní servis veškeré audiovizuální techniky Vám zajistí pro Oblast Kladna a okolí spolehlivá firma pana Cinybulky.


Servis a oprava televizí Kladno - pro Váš lepší příjem

Servis a oprava televizí Kladno - pro Váš lepší příjem

Servis a opravu televizorů Vám v Kladnu a okolí zajistí pan Jan Cinybulk. Pokazil se Vám televizor a už na něj neplatí záruka? S diagnostikou vady a následnou opravou se obraťte na firmu pana Cinybulka. Pomocí předchozí konzultace vám ...


Opravy televizorů Kladno - opravíme televizi u Vás doma!

Opravy televizorů Kladno - opravíme televizi u Vás doma!

Provádíme kvalitní pozáruční opravy barevných televizorů všech značek, vlastních antén a satelitů.
>
>