Zadavatelem microsite je firma Hotel Gong ŠtramberkZvýhodněné pobyty pro seniory, pobyt v krásném čtyřhvězdičkovém Hotelu Gong zdarma

Pokud máte rádi romantické prostředí a hledáte komfortní ubytování, navštivte čtyřhvězdičkový Hotel Gong ve Štramberku, který mimo jiné poskytuje zvýhodněné pobyty pro seniory.Pokud máte rádi romantické prostředí a hledáte komfortní ubytování, navštivte čtyřhvězdičkový Hotel Gong ve Štramberku, který mimo jiné poskytuje zvýhodněné pobyty pro seniory.

Využijte slevové nabídky Hotelu Gong ve Štramberku a prožijte krásné a nezapomenutelné chvíle se svým nejbližším. Sbírejte body a po 15ti nocích strávených v hotelu získáte pobyt zdarma.

Naše akce obsahuje:
- parkování zdarma
- 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby
- 2x snídaně pro 2 osoby v Hotelové restauraci, která je formou švédských stolů
- 10% sleva na večeři dle Vašeho výběru v restauraci Valašská jizba
- 10% sleva na vstup do minigolfového a tenisového areálu ve Štramberku - Libotíně.

V pokoji budete mít k dispozici lednici, trezor, vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a LCD televizi se spoustou programů.

Díky výborné pozici hotelu budete mít na dosah známou Štramberskou Trúbu, Štramberské náměstí s kouzelnou atmosférou a jeskyni Šipku.

Přijeďte si užít pěkné chvíle k nám, těšíme se na Vás!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Komfortní ubytování včetně snídaně, čtyřhvězdičkový hotel, apartmány

Komfortní ubytování včetně snídaně, čtyřhvězdičkový hotel, apartmány

Komfortní ubytování včetně snídaně v malebném městečku Štramberk vám poskytne čtyřhvězdičkový Hotel Gong. Díky skvělé poloze máte na dosah romantické Štramberské náměstí, které má kouzelnou atmosféru.


Pronájem salónku na firemní akce, školení, večírky, oslavy, konference

Pronájem salónku na firemní akce, školení, večírky, oslavy, konference

Čtyřhvězdičkový Hotel Gong ve Štramberku poskytuje pronájem salónku s kapacitou 20 míst na oslavy, večírky, firemní akce, školení a konference s potřebnou technikou k těmto účelům.


Nekuřácká stylová restaurace a Valašská jizba - valašské speciality

Nekuřácká stylová restaurace a Valašská jizba - valašské speciality

Hledáte stylový prostor pro pořádání rodinné sešlosti, oslavy, svatby, školení, večírků a jiných akcí? Přijďte do hotelové restaurace či Valašské jizby Hotelu Gong a Vaše představy budou naplněny.
>
>