Zadavatelem microsite je firma Pohřební služba Příbram Bouší a PonížilPohřební služba Příbram – důstojné a pietní rozloučení

Oporu a pomoc při zařízení veškerých formalit a organizaci důstojného rozloučení s blízkou osobou zařídí spolehlivě Pohřební služba Bouší a Ponížil z Příbrami.Pohřební služba Bouší a Ponížil z Příbrami nabízí pomocnou ruku v těžkých chvílích po odchodu blízkého člověka. Pomůžeme zařídit veškeré formality včetně vystavení úmrtního listu a rozmístění parte na vývěsní místa v Příbrami.

Samotný obřad rozloučení proběhne podle Vašich představ, vždy však s úctou a pietou.

Nabízíme rozloučení s obřadem i bez obřadu, vlastního řečníka a vysokou společenskou úroveň. V rámci našich služeb jsme schopni pomoci i s úpravou nebo vyhotovením náhrobku s využitím slev na kamenické práce.

V těžkých chvílích při zařizování pohřbu neváhejte kontaktovat Pohřební službu Bouší a Ponížil z Příbrami.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Převozy zesnulých po celé ČR i ze zahraničí

Převozy zesnulých po celé ČR i ze zahraničí

Pohřební služba Pohřební služba Bouší a Ponížil z Příbrami nabízí pozůstalým pomoc při převozu zesnulých z místa úmrtí po celé České republice i ze zahraničí.


Kamenictví Příbram – návrhy a výroba pomníků, oprava hrobů, hrobek a nápisů

Kamenictví Příbram – návrhy a výroba pomníků, oprava hrobů, hrobek a nápisů

Individuální návrhy pomníků, jejich výrobu z přírodního a umělého kamene, opravy hrobek a hrobů, sekání, pískování či zlacení nápisů nabízí Kamenictví a Pohřební služba Bouší a Ponížil z Příbrami.
>
>