Zadavatelem microsite je firma Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o.Pohřební služba, pohřby, kremace, převoz zesnulých, hřbitovní zboží, Praha

V těžkých chvílích spojených s odchodem blízké osoby a zajištěním pohřbu či kremace Vám pomůže Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o. Neváhejte se na nás obrátit, působíme v Praze a okolí.Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o. zajišťuje kompletní pohřební služby v Praze a okolí. Jsme jednou z nejvýznamnějších služeb, máme dlouholeté zkušenosti v oboru a zakládáme si na profesionalitě a diskrétním přístupu ke klientům. Připravíme pro Vás rozloučení se zesnulou osobou přesně podle Vašich představ.

Vybrat si můžete z několika variant rozloučení – pohřeb s obřadem, pohřeb bez obřadu, církevní pohřeb, pohřeb do země, kremace. Nabízíme Vám možnost sjednat si pohřeb doma, zajistit si pohřeb předem, platit na splátky, nebo si zvolit ekonomický pohřeb.

Mezi služby ústavu patří také nonstop převoz zesnulých a to i ze zahraničí. V naší kanceláři vytiskneme smuteční oznámení a domluvíme s Vámi vše potřebné.

Dále prodáváme ozdobné obaly na urny, hřbitovní zboží, svíčky a svítilny na hrob.

Pro více informací navštivte naše internetové stránky, nebo přijďte přímo do sídla pohřební služby na adrese Kateřinská 13, Praha 2.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Cenově dostupný ekonomický pohřeb Praha

Cenově dostupný ekonomický pohřeb Praha

Chcete se se zesnulým rozloučit co nejlépe, avšak nemáte příliš peněz na drahý pohřeb? Pohřební ústav Pegas CZ nabízí možnost zrealizování ekonomického pohřbu, který je stejně plnohodnotný, avšak finančně méně náročný. Ekonomický ...
>
>