Pohřební služba, pohřby, kremace, převoz zesnulých, hřbitovní zboží, PrahaV těžkých chvílích spojených s odchodem blízké osoby a zajištěním pohřbu či kremace Vám pomůže Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o. Neváhejte se na nás obrátit, působíme v Praze a okolí.

Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o. zajišťuje kompletní pohřební služby v Praze a okolí. Jsme jednou z nejvýznamnějších služeb, máme dlouholeté zkušenosti v oboru a zakládáme si na profesionalitě a diskrétním přístupu ke klientům. Připravíme pro Vás rozloučení se zesnulou osobou přesně podle Vašich představ.

Vybrat si můžete z několika variant rozloučení – pohřeb s obřadem, pohřeb bez obřadu, církevní pohřeb, pohřeb do země, kremace. Nabízíme Vám možnost sjednat si pohřeb doma, zajistit si pohřeb předem, platit na splátky, nebo si zvolit ekonomický pohřeb.

Mezi služby ústavu patří také nonstop převoz zesnulých a to i ze zahraničí. V naší kanceláři vytiskneme smuteční oznámení a domluvíme s Vámi vše potřebné.

Dále prodáváme ozdobné obaly na urny, hřbitovní zboží, svíčky a svítilny na hrob.

Pro více informací navštivte naše internetové stránky, nebo přijďte přímo do sídla pohřební služby na adrese Kateřinská 13, Praha 2.Zadavatelem microsite je firma 

Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o.PENATUS, s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Pohřební služba Libochovice, pomoc v nelehké životní situaci

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. kancelář Libochovice

Pohřební služba Libochovice, pomoc v nelehké životní situaci

Pohřební službu pro Libochovice a okolí zajišťuje společnost Auriga. Poradíme a pomůžeme při úmrtí. Na našich stránkách máme přehledný postup, jak si v takové situaci počínat. Není pro nás problém převoz zesnulých i ze zahraničí. Toto zajišťujeme letecky nebo vlastními automobily. Zajistíme jakýkoli druh pohřbu – žehem, pohřby do země. Při volbě obřadu, ceremonie může probíhat v naší obřadní síni. Samozřejmostí je možnost koupě smutečního zboží. Nonstop volejte na bezplatnou telefonní linku 800 183 254.


Důstojné převozy zesnulých dle potřeb pozůstalých

Pohřební služba Křelina, s.r.o.

Důstojné převozy zesnulých dle potřeb pozůstalých

Zajišťujeme podle potřeb a požadavků pozůstalých důstojné převozy zesnulých - Pohřební služba Křelina, s.r.o. Turnov


Pohřební služba - zajištění pohřbu, odvoz zesnulého

Pohřební služba Jana Horká

Pohřební služba - zajištění pohřbu, odvoz zesnulého

Pohřební služba Jana Horká Staré Město u Uherského Hradiště pomůže se zajištěním pohřbu včetně odvozu zesnulého. Kontaktovat nás můžete kdykoliv.


Pohřební služba, pohřeb, zajištění pohřbu Kroměříž

KONKORDIA Pohřební ústav Zdeněk Melichárek

Pohřební služba, pohřeb, zajištění pohřbu Kroměříž

Zajištění pohřbu po všech stránkách obstará Pohřební služba Konkordia Kroměříž. Připravíme pohřeb i kremaci podle Vašich požadavků.


Distribuce ekologických rakví Praha – estetický vzhled, imitace dřeva

KOMES, spol. s r.o. Výroba ekologických rakví Praha

Distribuce ekologických rakví Praha – estetický vzhled, imitace dřeva

Společnost KOMES, spol. s r.o. z Prahy se zabývá distribucí ekologických rakví, které mají díky své konstrukci mnoho výhod. Při zachování estetického vzhledu jsou levnější a lehčí na manipulaci.