Zadavatelem microsite je firma WoodflourMill, a.s. Mlýn na dřevní moučkuDřevní moučka pro chemický, kosmetický i zbrojní průmysl a výrobu dřevoplastů

Perspektivní surovinou pro výrobu dřevoplastů a také pro chemický, kosmetický i zbrojní průmysl je dřevní moučka - jejím největším producentem v České republice je společnost WoodflourMill, a.s..Kvalitní dřevní moučku vám zajistí společnost WoodflourMill, a.s. v Bělkovicích-Lašťanech u Šternberka, která je největším producentem dřevní moučky v České republice.

Dřevní moučku vyrábíme ze smrkových hoblin a pilin, které se před mletím vysuší při vysoké teplotě. Tímto se pak umožní dosáhnout konečné vlhkosti dřevní moučky již na 5%.

Dřevní moučka má mnoho způsobů využití - je vhodnou surovinou nejen pro výrobu dřevoplastů, ale také pro kosmetický, chemický i zbrojní průmysl.

Dřevní moučku jsme schopni mlít v různé hrubosti a vlhkosti dle přání zákazníka. Naše produkce činí 100 tun dřevní moučky měsíčně s 5% vlhkostí a jsme schopni produkci zvýšit až na 200 t za měsíc.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Dřevoplast WPC - atraktivní materiál pro výrobu terasy, střechy, fasády i plotu

Dřevoplast WPC - atraktivní materiál pro výrobu terasy, střechy, fasády i plotu

Dřevoplast WPC je atraktivní materiál pro terasy, střechy, fasády i ploty. Na jeho výrobu se zaměřuje společnost WoodflourMill, a.s., která je největším producentem dřevní moučky v České republice.
>
>