Microsite byla vložena dne:27.04.2017
ID microsite: 92483, počet zhlédnutí:  123
Zadavatelem microsite je firma

AGRO Jesenice u Prahy a.s.

Mrazírna, mražená zelenina a ovoce – výroba, velkoobchod, Vestec u Prahy

Mraženou zeleninu i ovoce, mražené zeleninové a ovocné směsi a mražené houby vyrábí a velkoobchodně prodává společnost AGRO Jesenice u Prahy a.s. Naše mrazírny najdete v obci Vestec u Prahy.

Mrazírna - výroba, velkoobchodní prodej, Vestec u PrahyMrazírna - mražená zelenina jednodruhová i zeleninové směsiMražené ovoce - mrazírna AGRO Jesenice u Prahy a.s.

AGRO Jesenice u Prahy a.s. vyrábí ve spolupráci s odborníky na gastronomii mraženou zeleninu a ovoce. Naše mrazírna se nachází v obci Vestec u Prahy. Veškerá zelenina té nejvyšší kvality je očištěna, omyta, nakrájena a blanšírována, aby klientům usnadnila práci v kuchyni. V našem sortimentu naleznete mražené houby, jednodruhovou mraženou zeleninu i ovoce, mražené zeleninové i ovocné směsi. U směsí dbáme na vyváženost jednotlivých druhů, abychom dosáhli dokonalé konečné chuti.

Společnost AGRO Jesenice u Prahy a.s. je zemědělské družstvo, které se také zabývá rostlinnou a živočišnou výrobou, produkcí mléka, provozem kompostárny, bioplynové stanice, benzinové stanice a mlékomatů.
Mezi naše další činnosti patří zemní práce, zakázková kovovýroba, prodej písku, štěrku a kompostu. Sídlíme v obci Zlatníky – Hodkovice.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Rostlinná a živočišná výroba, chov skotu a prasat, produkce mléka

Rostlinná a živočišná výroba, chov skotu a prasat, produkce mléka

Rostlinná a živočišná výroba, produkce kvalitních českých potravin, chov skotu a prasat, produkce mléka, pěstování obilovin, máku a hrachu zajišťuje AGRO Jesenice u Prahy a.s.

AGRO Jesenice u Prahy a.s.