Zadavatelem microsite je firma JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.Kvalitní PP regranuláty pro vstřikování, vytlačování a další aplikace v plastikářském průmysl

Výrobou kvalitních PP regranulátů a kompaundů pro vstřikování, vytlačování a další aplikace se zabývá společnost JELÍNEK - TRADING, která na své recyklační lince v Křelově zajišťuje recyklaci plastů.Sháníte plastové regranuláty pro vstřikování, vytlačování či výrobu plastových dílu? Již více než 25 let je předním českým zpracovatelem plastových odpadů a výrobcem PP regranulátů a kompaundů společnost JELÍNEK - TRADING spol. s.r.o.. Vysoce kvalitní PP regranuláty především pro plastikářský průmysl zhotovujeme na recyklačních linkách.

Zaručujeme stálou kvalitu u dodávek PP regranulátů a kompaundů z naší produkce, protože se v naších laboratořích staráme o to, aby byla kvalita našich výrobků co nejlepší. Za pomoci nejmodernějších zařízení pravidelně provádíme několikastupňovou kontrolu námi vyrobených regranulátů a podle přání zákazníků zajišťujeme vývoj nových materiálů.

Kvalitní regranuláty a kompaundy vyrábíme v různých provedeních a barvách:

- PPC natur / white
- PPC multicolor
- PPC grey
- PPC multicolor dark
- PPC brown
- PPC traffic blue
- PPC green
- PPC red
- PPC yellow.

Pokud máte zájem na zakázku Vám přepracujeme i další druhy technických plastů. Máme ekologický přístup a naše výrobky jsou 100% obnovitelné s ověřenou kvalitou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


PLASTOŽROUT - výkup víček z PET lahví

PLASTOŽROUT - výkup víček z PET lahví

Plastožrout nabízí jedinečnou možnost udělat něco prospěšného pro životní prostředí a zároveň na tom vydělat. Plastožrout podporuje výkup víček z PET lahví a je maskot firmy JELÍNEK - TRADING.


Soutěž nakrmte plastožrouta - sběr a výkup víček z PET lahví pro školy i školky

Soutěž nakrmte plastožrouta - sběr a výkup víček z PET lahví pro školy i školky

Soutěž - Narkmte plastožrouta pořádá společnost Jelínek - Trading s.r.o. a cílem je sběr a výkup víček z PET lahví, kterých se mohou zúčastnit všichni, školy i školky.


Výroba plastový regranulát, kompaund, recyklace plastového odpadu

Výroba plastový regranulát, kompaund, recyklace plastového odpadu

Na výrobu plastových regranulátů, kompaundů a recyklaci plastového odpadu se specializuje společnost JELÍNEK – TRADING s.r.o., která je jedním z největších tuzemských zpracovatelů plastových odpadů.


Recyklace plastů, zpracování plastového odpadu, ochrana technologií

Recyklace plastů, zpracování plastového odpadu, ochrana technologií

S recyklací plastů a zpracováním plastového odpadu se můžete obrátit na společnost JELÍNEK - TRADING, působící na českém trhu jako jejich přední český zpracovatel a zajišťuje také ochranu technologií.
>
>