Ubytování Pálava, Horní Věstonice, Mikulov a okolíPřijďte poznat krásy Pálavy, Mikulovska a Jižní Moravy do našeho penzionu, který leží na úpatí chráněné krajinné oblasti Pálava . Balloon Penzion v Horních Věstonicích Vás překvapí nejen rodinnou atmosférou, ale i příjemnou cenou, vynikající kuchyní a profesionálním přístupem k hostům.

Nabízíme ubytování s bazénem a vinným sklepem, i wellness pobyty v těsné blízkosti Pálavských jezer a Pálavy (památka UNESCO), v okolí Mikulova. Tento region je oblíbeným místem odpočinku, relaxace, turistiky i cykloturistiky.

Náš penzion nabízí kompletní služby pro jednotlivce, rodiny i firmy:

-ubytování, dvou a čtyřlůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení s vanou nebo se sprchovým koutem, TV. Každý pokoj disponuje také zásuvkou na připojení k internetu.

-restaurace-kapacita 55 míst, cateringový servis, (svatby, oslavy, promoce apod.)
-venkovní posezení na zastřešené terase

-wellness -finská sauna, parní sauna, whirpool, masáže

-vinný sklep- oslavy, večírky i řízené degustace přívlastkových vín s odborným výkladem sommeliéra.
Ochutnáte vinikající vína místních i okolních vinařů.

- konferenční sál pro 55 osob- dataprojektor, PC, WIFI, ozvučení a pod.

-zajištění kompletních služeb pro prezentace, školení, kongresovou a firemní turistiku.

V našem areálu se nachází spousta sportovních a relaxačních aktivit jako je bazén, zahrada, dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbal, zahradní šachy, lukostřelba, golfové hřiště, společenská místnost s dětským koutkem, parkoviště a další.

Samozřejmostí je možnost pořádání různých společenských akcí, rodinných i firemních oslav a řízených degustací či posezení u cimbálu v našem vinném sklepě.

Tipy na výlety se nachází max. 25 km od Balloon penzionu Horní Věstonice. Mikulov a jeho okolí je bohaté na zajímavá turistická místa: Pálava, Mušovská jezera, Zámek Lednice, Zámek Valtice, Zámek Mikulov, Svatý kopeček, Lednicko valtický areál, muzeum a archeologických naleziště Dolní Věstonice, rakouské lázně LAA, zábavné vodní a adrenalinové centrum Aqualand Moravia Pasohlávky- zde dostanete výraznou slevu při ubytování v našem rodinném penzionu, sleva až 34%.

Více na www.balloonpenzion.cz; www.podmartinkou.penzion.com
www.golf-palava.cz

V penzionu Pod Martinkou Vám nabízíme:

-Přízemí: dva dvoulůžkové pokoje, koupelna za sprchovým koutem, WC, obývák s krbem a TV a kuchyňka s jídelním koutem

-Podkroví : dva pokoje, z nichž jeden je dvou lůžkový a druhý čtyřlůžkový s možností jedné přístýlky.


V našem penzionu strávíte příjemnou odpočinkovou dovolenou či wellness pobyt. Penzion leží uprostřed vinohradů, s výhledem na Pálavské vrchy a Mušovská jezera. Odvezete si nezapomenutelné zážitky a krásné vzpomínky.

Další možnost aktivního vyžití nabízí Mušovská jezera (vodní nádrž Nové Mlýny). Pláže Novomlýnských nádrží a vodní plocha s rozlohou cca 3200 ha lákají k provozování vodních sportů nebo rybolovu.
Během letní sezony se můžete projet po Věstonické vodní nádrži výletní lodí.

Náš penzion se nachází blízko vody, prostřední Věstonické nádrže.
Soustava vodních nádrží má celkem tři jezera, která leží na řece Dyji: Horní Mušovská, Střední Věstonická, Dolní Novomlýnská. Na jejich březích najdete pláže, půjčovny lodí, občerstvení, místa vyhraněná pro rybolov, yacht club, půjčovny vodních sportů, windsurfingu, jachtingu i kitesurfingu.

Zajistěte si včasnou rezervaci na tel. číslech:
Pavel Pindak, 602745915
Renata Pindakova, 603256105
Michal Pindak ml., recepce, firemni akce 725053533

nebo na email: balloonpenzion@email.cz


Těšíme se na Vaši návštěvu.Zadavatelem microsite je firma Balloon Penzion


Naše společnost se zabývá prodejem analytických přístrojů a laboratorních měřících přístrojů pro průmyslové odvětví, laboratoře i do terénu.

Související microsite
Pořádání svatebních obřadů a hostin v prostorách zámeckého areálu Valeč
Pořádání svatebních obřadů a hostin v prostorách zámeckého areálu Valeč

Hotel Zámek Valeč nedaleko Třebíče na Vysočině je velmi oblíbené a žádané místo pro pořádání svateb, kde Vám zorganizujeme a zajistíme vše od obřadu, hostiny až po ubytování svatebčanů.


Nekuřácká stylová restaurace a Valašská jizba - valašské speciality
Nekuřácká stylová restaurace a Valašská jizba - valašské speciality

Hledáte stylový prostor pro pořádání rodinné sešlosti, oslavy, svatby, školení, večírků a jiných akcí? Přijďte do hotelové restaurace či Valašské jizby Hotelu Gong a Vaše představy budou naplněny.


Stylová restaurace připraví speciality na objednávku - pečená kachna, tatarák
Stylová restaurace připraví speciality na objednávku - pečená kachna, tatarák

Stylová restaurace Selská KRČMA Otrokovice připraví speciality na objednávku - naše pečená kachna, naložená vepřová krkovice či tatarák stojí za ochutnání, nutné objednání 1-2 dny předem.


Příjemné ubytování v hotelu Uno
Příjemné ubytování v hotelu Uno

Máme pro vás naprosto speciální ubytování v hotelu Uno, který má k dispozici 33 pokojů s 62 lůžky a bezbariérový pokoj to vše za výhodné ceny - Hotel UNO Ústí nad Orlicí


Zábavní a bowlingové centrum A-Sport
Zábavní a bowlingové centrum A-Sport

Přijďte se pobavit, zahrát si bowling, ricochet, šipky, skvěle si pochutnat a mnohem víc - A-SPORT Zábavní centrum Hradec Králové