Zadavatelem microsite je firma JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.Kompostéry pro domácnost přímo od výrobce, eshop - pro malé i velké zahrady

Společnost JELÍNEK - TRADING spol. s.r.o. se ve své pobočce ve Vrbně specializuje na výrobu kvalitních českých venkovních kompostérů pro domácnosti, které jsou vhodné pro malé i velké zahrady.Uvažujete o kompostéru? Pořiďte si je na našem e-shopu přímo od výrobce JELÍNEK - TRADING spol. s.r.o. nebo na naši pobočce ve Vrbně. Vybírat můžete z široké nabídky kompostérů pro menší i střední zahrádku nebo větší pozemek, na kterém je hromada listí a trávy.

Naše kompostéry jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu, takže jsou ekologické a recyklované, ale přitom vydrží déle než dřevěné, netvoří se na nich praskliny a odolávají povětrnostním podmínkám. Podle velikosti Vašeho pozemku a požadavkům Vám rádi pomůžeme s výběrem správné kompoetéry, kterou si můžete pořídit v zelené nebo černé barvě.

S našimi kompostéry snadno vytvoříte spoustu kvalitního hnojiva pro Vaši zahrádku, sad nebo květináče, zároveň zredukujete a vyřešíte problémy s trávou, listím a zbytky z kuchyně.

Objednávejte ještě dnes, těšíme se na vaší návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba kompostéry, kompostovací sila z recyklovaného plastu  - pomoc ...

Výroba kompostéry, kompostovací sila z recyklovaného plastu - pomoc ...

Společnost JELÍNEK - TRADING spol. s r.o. je Vaším spolehlivým partnerem a pomocníkem při kompostování, jelikož vyrábí a dodává kompostéry a kompostovací sila z recyklovaného plastu.