Zadavatelem microsite je firma Tomáš Šour - elektroinstalační práceElektromontáže, elektroinstalace, revize hromosvodů a elektro

Elektromontáže, elektroinstalační práce, montáže, opravy, revize elektro a hromosvodů v bytových i nebytových prostorách provádí firma Tomáš Šour sídlící v okrese Plzeň - sever.


Hledáte kvalitního a spolehlivého elektrikáře? Firma Tomáš Šour, kterou najdete v obci Nečtiny v okrese Plzeň – sever, Vám pomůže. Naše společnost, s více jak desetiletými zkušenostmi, provádí elektromontáže; elektroinstalatérské práce v domech, bytech, průmyslových budovách; montáže nových, opravy a kontroly stávajících elektrických zařízení; montáže a revize hromosvodů; revize elektrického ručního nářadí; veškeré elektrorevize.
Zrealizujeme pro Vás všechny elektrikářské práce, ať již stavíte či rekonstruujete dům nebo výrobní halu. Neváhejte a kdykoliv se na nás obraťte.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Elektromontáže Plzeň

Elektromontáže Plzeň

Elektromontážní práce pro byty, rodinné domy, nebytové i průmyslové objekty v komplexním rozsahu nabízí firma Tomáš Šour sídlící v okrese Plzeň.