Zadavatelem microsite je firma AQUA Cleer s.r.o.


Technologie na úpravu vody – dodávka, instalace, servis, Praha, Brno

Dodávku, instalaci, montáž a servis technologií na úpravu vody pro různé účely zajišťuje společnost AQUA Cleer s.r.o. sídlící v Praze. Naši pobočku najdete také v Brně.Společnost AQUA Cleer s.r.o. se zabývá technologiemi na úpravu vody. Dodáváme, instalujeme a servisujeme úpravny vody. Najdete nás v Praze i v Brně.

Dodáváme, instalujeme, montujeme a servisujeme úpravny vody pro otevřené i uzavřené chladicí okruhy, úpravny vody pro zvlhčovače, technologii na úpravu vody pro vzduchotechniku, chlazení, klimatizaci, zařízení na úpravu pitné vody, vody pro kotelny, filtraci bazénové vody, filtraci a chlorování vody pro fontány a vodotrysky. V našem sortimentu naleznete i dávkovací stanice chemikálií, tlakové sklolaminátové filtry, změkčovací zařízení, dávkovací čerpadla AQUA, rukávové filtry Rosedale.
Zajišťujeme také další speciální úpravu vody jako je výroba demivody, demineralizované vody či úpravu odpadní vody.

Využijte našich bohatých zkušeností a neváhejte nás kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Změkčovací zařízení Praha – s nepřetržitou dodávkou vody

Změkčovací zařízení Praha – s nepřetržitou dodávkou vody

Způsobuje Vám tvrdá voda problémy a hledáte výkonné změkčovací zařízení? Společnost AQUA Cleer s.r.o. se sídlem v Praze Vám poradí a dodá změkčovače vody podle Vašich požadavků.


Dávkovací stanice chemikálií Praha – uzpůsobena charakteru provozu

Dávkovací stanice chemikálií Praha – uzpůsobena charakteru provozu

Společnost AQUA Cleer s.r.o. sídlící v Praze nabízí dávkovací stanice, které jsou bezporuchové a jejichž dodávka je zcela uzpůsobena zadání a charakteru jejich provozu.
>
>
>