Robotická sekačka Robomow - rychlé a pohodlné sekání trávníků, tichý chod, mobilní ovládáníRobustní a spolehlivé robotické sekačky Robomow s možností mobilního ovládání seženete u Arobot. Tyto sekačky rychle, tiše a efektivně posečou Váš trávník, zatímco Vy se můžete věnovat jiným věcem.

Nebaví Vás zdlouhavé a namáhavé sekání trávníku? S tím je konec! Pořiďte si robotickou sekačku, která poseče i vysoký trávník za Vás. Stačí navštívit firmu Arobot, která Vám dodá kvalitní sekačku Robomow s tichým chodem pro perfektní a pohodlné sekání, kterou můžete ovládat i za pomocí chytrého telefonu.

Sekačka Robomow RC 308 Pro je robustní stroj, kterému ve výbavě nechybí moderní technologie se spoustou vychytávek, ani GSM modulem a ovládání telefonem. Nastavení sekačky je možné za pomocí menu přímo na stroji nebo aplikace, kterou si zdarma stáhnete na Váš chytrý telefon. Váš telefon pak může složit jako dálkové ovládání.

Tato skvělá robotická sekačka má masivní a ostrý žací nůž, který se dostane až k okraji trávníku, takže už se Vám nestane, že po obvodu zůstane široký neposekaný pruh. Motory pojezdu jsou velice tiché a přitom silné, jsou opatřeny snímači otáček i zatížení. Sytém celé sekačky je dobře nastaven, stroj umí zaznamenat případné překážky a kola při nárazu neprohrabují a nezanechávají poškození v trávníku.

Co se týká samotné instalace sekačky, je to hračka! Pomocí přiloženého pravítka s rozměry vzdáleností se provede natažení drátu po obvodu, připevní se nabíjecí stanice, zadá se velikost sekané plochy, nastaví se pracovní čas stroje a může se začít sekat. Už se nemusíte trápit se složitým nastavením, podle zadaných parametrů si sekačka sama určí dny i hodiny pro perfektně posekaný trávník. Pokud budete chtít s nastavením Vám rádi pomůžeme nebo poradíme.

Pokud se stane, že bude sekačka potřebovat servis, je Robomow® konstruován tak, aby každý zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma bez nářadí a pomoci odborného servisu. Přes Vaší mobilní aplikaci je naše servisní centrum schopno načíst veškeré provozní údaje a na dálku provést diagnostiku potíží stroje.

Parametry:

- je určena pro trávníky s plochou do 800 m2, bez překážek až 1500 m2.
- šířka sečení 28 cm
- výška sečení 15-60 mm
- zabezpečení proti krádeži PIN kódem nebo alarmem
- průměrná pracovní doba je několikrát denně 60-70 min
- GSM modul v ceně
- výkon sekačky 200W
- zvládne svah o sklonu 36% (20°)
- záruční doba je 2 roky, po zaregistrování je 3-létá záruka.

Najdete jinou takovou sekačku, která se v případě potřeby nezalekne přerostlé trávy ani spadlých větviček, šišek nebo tvrdých listů a je vybavena moderními technologiemi? Kontaktujte nás ještě dnes!Zadavatelem microsite je firma 

Arobot Ing. Richard KráčalíkNerezové zábradlí české výroby Teplice, montované zábradlí na klíč, stavebnice zábradlí.

Nerezové zábradlí české výroby Teplice, montované zábradlí na klíč, stavebnice zábradlí

Advokátní kancelář Hradec Králové, právní služby, rozvody, občanské a trestní právo.

Advokátní kancelář Hradec Králové, právní služby, rozvody, občanské a trestní právo
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Zemědělská, lesní a zahradní technika Opava - eshop s lesní technikou a zemědělskými stroji

B AGRO Březová s.r.o. Zemědělská, lesnická, komunální technika

Zemědělská, lesní a zahradní technika Opava - eshop s lesní technikou a zemědělskými stroji

Eshop s lesní technikou a zemědělskými stoji najdete u firmy B AGRO Březová s.r.o. sídlící poblíž Opavy, která prodává zemědělskou, lesní i zahradní techniku.


Broušení řetězů motorových pil s vysokou přesností

Agroservis Holý

Broušení řetězů motorových pil s vysokou přesností

Kvalitní a přesné broušení řetězů motorových pil pomocí automatické brusky zajišťuje v okolí Moravského Krumlova, Znojma a Ivančic společnost Agroservis Holý.


Prodej nákladní elektrické tříkolky ADVENTO - známá taky jako E-tříkolka

GARDENTECH Jaroslav Toninger

Prodej nákladní elektrické tříkolky ADVENTO - známá taky jako E-tříkolka

Prodej nákladní elektrické tříkolky ADVENTO u firmy GARDENTECH Jaroslav Toninger, Brno. Na menší zahrady, rozsáhlejší farmy, vinice či dokonce zemědělská družstva.


Kvalitní neprofesionální robotické sekačky za rozumnou cenu

Agroservis Holý

Kvalitní neprofesionální robotické sekačky za rozumnou cenu

Kvalitní neprofesionální robotické sekačky Husquarna za rozumnou cenu pořídíte v prodejně zahradní a komunální techniky Agroservis Holý v Moravském Krumlově.


Specializovaná prodejna zahradní a lesní techniky Stihl a Stiga za rozumnou cenu

Wald & Garten s.r.o. (Šindelka)

Specializovaná prodejna zahradní a lesní techniky Stihl a Stiga za rozumnou cenu

Pro práci na zahradě i pro profesionální účely si pořiďte zahradní a lesní techniku značky Stihl nebo Stiga - široký sortiment naleznete ve specializované prodejně Wald & Garten Šindelka v Olomouci.