Průmyslové podlahy pro výrobní a skladové haly, komerční budovy, garáže

Průmyslové podlahy, lité betonové podlahy s výztuží pro výrobní haly, sklady, komerční prostory, administrativní budovy, garáže provádí firma Jiří Piňos se sídlem v Plzni.


Průmyslové podlahy z litého betonu s výztuží, Jiří Piňos
Potřebujete odolnou a kvalitní podlahu do hal či garáží? Firma Jiří Piňos se sídlem v Plzni realizuje průmyslové podlahy především z betonu s rozptýlenou, svařovanou či vázanou ocelovou výztuží nebo rozptýlenou polypropylenovou výztuží. Litý beton se vrství na zhutněné štěrkové podloží se separační polyethylenovou plenou a hydroizolací. Poté se vyhladí plovoucí vibrační latí. Vysoce rezistentní podlahy z litého betonu mají využití ve výrobních halách, skladech, továrnách, komerčních a administrativních budovách, nákupních centrech, garážích, sklepech…
Společnost s více jak 15tiletou tradicí Vám zajistí kvalitu a rychlost v denním záběru až 2 000 m2. Veškerou činnost provozujeme v rámci celé ČR.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Lité betonové vyztužené podlahy Plzeň

Lité betonové vyztužené podlahy Plzeň
Lité betonové polohlazené podlahy do každé budovy, které jsou ideální pod dlažby, koberce a PVC realizuje společnost Jiřího Piňose – Podlahy snadno.

Lité anhydritové podlahy

Lité anhydritové podlahy
Lité anhydridové podlahy vhodné jako podklad pod dlažbu, koberec i palubky Vám zajistí firma Jiří Piňos se sídlem v Plzni.

Podlahy Plzeň

Podlahy Plzeň
Firma Jiří Piňos se sídlem v Plzni nabízí kvalitní provedení litých průmyslových podlah především do garáží, skladů, hal a dalších průmyslových objektů.

Podlahy z litého betonu pro průmyslové objekty, garáže, administrativní budovy i rodinné domy

Podlahy z litého betonu pro průmyslové objekty, garáže, administrativní budovy i rodinné domy
Kvalitní a odolné průmyslové podlahy z litého betonu zajišťuje společnost Jiří Piňos z Plzně. Podlahy pro garáže, výrobní a skladové haly, administrativní budovy, obchodní centra i rodinné domy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jiří Piňos
WEBOVÁ STRÁNKA
Jiří Piňos
www.podlahysnadno.cz
Adresa

Adresa

Republikánská 153/2
Plzeň 312 00

podlahysnadno@seznam.cz
+420 776 466 660


Najdete nás také zde:

ARES
captcha