Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, celá Česká republika, Český Krumlov

Potřebujete provést deratizaci, dezinsekci či dezinfekci? Hledáte zkušenou a diskrétní společnost? Obraťte se na Deradez s.r.o. Naše služby poskytujeme po celé České republice.


Deratizace, dezinsekce, dezinfekce
Firma Deradez s.r.o. se sídlem v Českém Krumlově provádí deratizace, dezinsekce a dezinfekce po celé České republice. Firma vznikla v roce 1990. Má mnohaleté zkušenosti v oboru.

Deratizační služby se týkají řady hospodářských odvětví – potravinářství, zemědělství, zdravotnictví, veřejného stravování, bytových fondů, kanalizačních sítí, venkovních prostor a dalších.

V rámci deratizačních prací při hubení hlodavců určujeme stupeň zamoření, volíme vhodné deratizační návnady, klademe nástrahy a likvidujeme staré nástrahy, vystavujeme protokol o provedení prací.
Dezinsekce se týká hubení a likvidace hmyzu plynováním, postřiky, kladením požerových nástrah a ULV aplikací. Ke zjištění stupně zamoření používáme lepové pasti, také monitorujeme výskyt dřevokazných hub, plísní a hmyzu.
K likvidaci mikroorganismů dezinfekcemi používáme postřik zdí a konzervace omítek. Ničíme materiály napadené plísněmi.

Při naší práci dbáme na odbornost a naprostou diskrétnost. Používáme pouze moderní technologie a schválené přípravky. Jsme členy Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce a deratizace České republiky a evropské asociace DDD CEPA.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Služby DDD Český Krumlov, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, hubení potkanů a myší, mravenců

Služby DDD Český Krumlov, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, hubení potkanů a myší, mravenců
Naše firma provádí kompletní služby v oblasti deratizace, dezinsekce, dezinfekce, provádíme hubení hlodavců, hmyzu a plísní.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DERADEZ  s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DERADEZ s.r.o.
www.deradez.com
Adresa

Adresa

Vyšný 17
Český Krumlov 381 01

kucera@deradez.com
+420 776 705 509


Najdete nás také zde:

ARES
captcha