Protikorozní ochrana a speciální nátěry Litoměřice – ochrana v extrémním prostředí

Pracujete se zařízením, které vystavujete velmi těžkému koroznímu prostředí? Pak kontaktujte firmu AQUA S.P.P. s provozovnou v Litoměřicích, specialistu na protikorozní ochranu a speciální nátěry.Firma AQUA S.P.P. s provozovnou v Litoměřicích, specialista na ochranu a speciální nátěry pro ochranu zařízení odvádějící práci ve velmi těžkém korozním prostření nebo úpravu povrchů strojů, které pracují v agresivním mořském prostředí, nabízí své služby povrchové ochrany kovových konstrukcí, potrubí nebo strojního zařízení.

Naše chemické nátěry extrémně odolné vůči kyselinám, louhům, alkáliím a demineralizované vodě ochrání i vnější a vnitřní prostory nádrží, radiátorů, disků kol nebo poslouží jako povrchová úprava stavebního díla.

Nezávislý certifikovaný korozní technik je zárukou stoprocentního výsledku.

V případě zájmu o další informace nás prosím neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Tryskání suché i mokré, čistící práce, opracování povrchů, Litoměřice

Tryskání suché i mokré, čistící práce, opracování povrchů, Litoměřice

Opracování a čištění povrchů, abrazivní tryskání ocelovou drtí a pískem, bezprašné otryskání vodním proudem vykonává společnost AQUA S.P.P., s.r.o., Litoměřice.


Žárový nástřik - metalizace Praha – antikorozní a renovační úprava ...

Žárový nástřik - metalizace Praha – antikorozní a renovační úprava ...

O antikorozní a renovační úpravu povrchů ocelových konstrukcí a konstrukcí vodních staveb se postará žárový nástřik - metalizace, který odborně provádí firma AQUA S.P.P. se sídlem v Praze.