Zadavatelem microsite je firma Hotel Panorama****Rodinný Hotel Panorama, ubytování s restaurací a wellness centrem, Plzeň

Hotel Panorama nabízí moderní ubytování v Plzni, poblíž parku s jezírkem. K hotelu náleží restaurace, wellness centrum s možností využití masáží, půjčovna kol.Hledáte ubytování v Plzni? Čtyřhvězdičkový Hotel Panorama, který se nachází v severní části Plzně na ulici V Lomech, Vám poskytne ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích či v rodinných apartmánech. K hotelu patří nekuřácká restaurace s terasou a Lobby bar, kde se můžete občerstvit, odpočinout či uspořádat akci. V našich prostorách Vám zajistíme zázemí pro společenskou či firemní akci jako například svatbu, rodinnou oslavu, firemní večírek, školení, konferenci. Součástí hotelu je i moderní wellness centrum s parní kabinou, finskou saunou, wellness vanami, masážemi.
Naše služby si můžete zakoupit i ve zvýhodněných balíčcích.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování Plzeň – relaxační, rodinné a wellness pobyty také jako ...

Ubytování Plzeň – relaxační, rodinné a wellness pobyty také jako ...

Chcete zažít víkend plný odpočinu a relaxace? V útulném Hotelu Panorama**** v Plzni s moderním wellness si můžete užít jak romantický víkend ve dvou, tak rodinný pobyt s ubytováním.