Kabelové svazky, bovdeny, zakázková výroba, montáž, kompletace, náhradní plněníNáhradní plnění pro firmy poskytuje výrobní družstvo Otava v Písku. Vyrábíme bovdeny, kabelové svazky, montujeme komponenty pro elektrotechnický průmysl. Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením.

Otava výrobní družstvo se sídlem v Písku v roce 1952 zaměstnává osoby se sníženou pracovní schopností. V současné době máme šest výrobních středisek v jižních Čechách a zaměstnáváme 370 zdravotně postižených osob. Poskytujeme firmám, které nemohou zaměstnávat handicapované osoby, náhradní plnění. Začněte od nás i Vy odebírat naše výrobky či služby.

Otava v.d. se zaměřuje na výrobu kabelových svazků, která spočívá ve stříhání a přípravě kabelů, popisu vodičů, krimpování kabelů, montáži kabelových svazků, ovinutí svazků a elektronické kontrole výrobků.
Naší další specializací je výroba bovdenů. Stříháme lanka a bovdenové spirály, lisujeme a cínujeme koncovky, montujeme bovdeny a provádíme silovou kontrolu výrobků.
Pro firmy také zajišťujeme montáže elektrotechnických a elektronických součástí.

Jsme členy Svazu českých a moravských výrobních družstev a Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR. Spolupracujeme s příspěvkovou organizací Pečovatelská služba města Písku, která poskytuje pečovatelské služby pro staré a těžce zdravotně postižené.Zadavatelem microsite je firma 

OTAVA, výrobní družstvoAutomobilový a motocyklový okruh se spoustou zábavy a aktivit.

Automobilový a motocyklový okruh se spoustou zábavy a aktivit

Wellnes hotel v Jeseníkách, lázeňský dům s kvalitní restaurací a léčebnými procedurami.

Wellnes hotel v Jeseníkách, lázeňský dům s kvalitní restaurací a léčebnými procedurami
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kompenzace účiníku – kompenzační kondenzátory, regulátory účiníku NOVAR, stykače – eshop

DK-ELVIS s.r.o.

Kompenzace účiníku – kompenzační kondenzátory, regulátory účiníku NOVAR, stykače – eshop

Kompenzaci účiníku – regulace jalového výkonu – zajišťují kompenzační kondenzátory, regulátory účiníku NOVAR a stykače, k prodeji u DK-ELVIS s.r.o. v Ostravě a na e-shopu.


EPIC kulaté, hranaté průmyslové konektory, konektorové vložky, konektorová poudra - velkoobchod

LAPP Czech Republic s.r.o.

EPIC kulaté, hranaté průmyslové konektory, konektorové vložky, konektorová poudra - velkoobchod

Do produkce společnosti LAPP Czech Republic s.r.o. Zlín patří průmyslové konektory EPIC. Velkoobchod dodá kulaté, hranaté, solární konektory a příslušenství - konektorové vložky, konektorová poudra.


Kabely do každého počasí a pryžové kabely - výroba na míru

Helukabel CZ s.r.o.

Kabely do každého počasí a pryžové kabely - výroba na míru

Průmyslové kabely, vodiče a veškeré příslušenství vyrábí a dodává společnost Helukabel CZ s.r.o. Nabízíme rozsáhlý sortiment, krátké dodací termíny, nejmodernější logistiku i řešení šitá na míru.


Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

DK-ELVIS s.r.o.

Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

Hledáte-li firmu, která se zabývá prodejem a servisem rozvaděčů, elektroměrů a elektroinstalačního materiálu, pak společnost DK-ELVIS s.r.o. z Ostravy pro Vás bude ta správná volba.


Univerzální proudové svorky pro holé a izolované vedení  - výroba, prodej

ESTA, spol. s r.o.

Univerzální proudové svorky pro holé a izolované vedení - výroba, prodej

Firma ESTA, spol s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem univerzálních proudových svorek pro holé a izolované vedení, které jsou vhodné na spojování ocelohliníkových lan a pro hliníkové i měděné vodiče.