Kabelové svazky, bovdeny, zakázková výroba, montáž, kompletace, náhradní plněníNáhradní plnění pro firmy poskytuje výrobní družstvo Otava v Písku. Vyrábíme bovdeny, kabelové svazky, montujeme komponenty pro elektrotechnický průmysl. Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením.

Otava výrobní družstvo se sídlem v Písku v roce 1952 zaměstnává osoby se sníženou pracovní schopností. V současné době máme šest výrobních středisek v jižních Čechách a zaměstnáváme 370 zdravotně postižených osob. Poskytujeme firmám, které nemohou zaměstnávat handicapované osoby, náhradní plnění. Začněte od nás i Vy odebírat naše výrobky či služby.

Otava v.d. se zaměřuje na výrobu kabelových svazků, která spočívá ve stříhání a přípravě kabelů, popisu vodičů, krimpování kabelů, montáži kabelových svazků, ovinutí svazků a elektronické kontrole výrobků.
Naší další specializací je výroba bovdenů. Stříháme lanka a bovdenové spirály, lisujeme a cínujeme koncovky, montujeme bovdeny a provádíme silovou kontrolu výrobků.
Pro firmy také zajišťujeme montáže elektrotechnických a elektronických součástí.

Jsme členy Svazu českých a moravských výrobních družstev a Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR. Spolupracujeme s příspěvkovou organizací Pečovatelská služba města Písku, která poskytuje pečovatelské služby pro staré a těžce zdravotně postižené.Zadavatelem microsite je firma 

OTAVA, výrobní družstvoNon-stop odtahová služba, vyproštění a odtah vozidel, okres Břeclav.

Non-stop odtahová služba, vyproštění a odtah vozidel, okres Břeclav

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce, hubení škůdců, ochrana proti holubům, plynování.

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce, hubení škůdců, ochrana proti holubům, plynování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Napájecí zdroje, jističe, konektory a další elektro komponenty

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. Elektromechanické a elektronické díly

Napájecí zdroje, jističe, konektory a další elektro komponenty

Napájecí zdroje, konektory, jističe a další komponenty pro průmyslovou elektroniku jsou oblast, ve které s naší společností Vienna Components Trading působíme na trhu již od roku 1994.


Elektroinstalace, výroba rozvaděče pro napájení požárních čerpadel

P.J. - MONT, spol. s r.o.

Elektroinstalace, výroba rozvaděče pro napájení požárních čerpadel

Zkušení pracovníci z firmy P.J. - MONT, spol. s r.o. z Třebíče Vám zajistí elektroinstalaci Diesel a elektrických požárních čerpadel - zakázky provádíme nejen na Vysočině, ale v rámci celé ČR.


Prodejna elektroinstalačního materiálu, elektro nejen pro domácnosti

Elektro Tomáš Bureš Lustry a elektroinstalační materiál

Prodejna elektroinstalačního materiálu, elektro nejen pro domácnosti

Veškerý elektroinstalační materiál nakoupíte v okolí Šternberku v prodejně Elektro Tomáš Bureš. V našem elektru prodáváme žárovky, lustry, svítidla, vypínače a další elektroinstalační materiál.


Výroba a montáž vodotěsných rozvaděčů, které jsou odolné vůči poškození z vnějších vlivů

METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o.

Výroba a montáž vodotěsných rozvaděčů, které jsou odolné vůči poškození z vnějších vlivů

Výrobou i montáží elektroměrových, vodotěsných, odolných rozvaděčů s dodáním po celé České republice se zabývá společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. se sídlem v Ostravě.


Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

DK-ELVIS s.r.o.

Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

Hledáte-li firmu, která se zabývá prodejem a servisem rozvaděčů, elektroměrů a elektroinstalačního materiálu, pak společnost DK-ELVIS s.r.o. z Ostravy pro Vás bude ta správná volba.