Zadavatelem microsite je firma Bílovská zemědělská a.s.Bílovská zemědělská a.s., rostlinná a živočišná výroba v okrese Plzeň-sever

Družstvo Bílovská zemědělská a.s. se zabývá zemědělskou činností, rostlinnou a živočišnou výrobou, s provozem v obci Potvorov v okrese Plzeň-sever.Naše zemědělské družstvo se zaměřuje na rostlinnou i živočišnou výrobu, kterou provozujeme v obci Potvorov v okrese Plzeň – sever, již od roku 1996. Činnost našeho družstva zahrnuje rostlinou výrobu, kde se především věnujeme pěstování a sklizni krmné a potravinářské pšenice, řepky, ozimého ječmene atd. Živočišná výroba je zaměřena na chov mléčného skotu a pastvu krav bez tržní produkce mléka. Můžeme Vám nabídnout i jiné služby z přidružené činnosti družstva jako jsou: prodej osiva, prodej ovocných stromků, drcení a vakuování kukuřice, zajištění traktorové dopravy, v předvánočním období dodáváme vánoční stromky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rostlinná a živočišná výroba Plzeň-sever

Rostlinná a živočišná výroba Plzeň-sever

Společnost Bílovská zemědělská a.s. se zabývá odvětvím rostlinné i živočišné výroby v okrese Plzeň – sever.


Zemědělství Kralovice

Zemědělství Kralovice

Bílovská zemědělská a.s. je společností, která se zabývá rostlinnou a živočišnou zemědělskou výrobou včetně sezonních doplňkových služeb v regionu Kralovice.
>
>
>