Přenosná kamna Zibro, přenosné přímotopy.

Firma PROCALOR, s.r.o je výhradní prodejce přenosných kamen ZIBRO pro Českou republiku.

KAMNA ZIBRO:

Nejmodernější japonský typ přenosných kamen s elektronicky řízeným systémem spalování. Možnost nastavení požadované teploty v požadovaném čase. Kamna jsou naprosto bezpečná - žádné povrchové části nemají žhavé.
Jakmile hořák "Laser" dosáhne požadované teploty, kamna automaticky vybírají optimální úroveň spalování a ekonomickým způsobem teplotu udržují. Kamna jsou závislá na el.energii při její zanedbatelné spotřebě.

DESATERO důvodů proč kamna ZIBRO

1. KAMNA ZIBRO JSOU LEHKÁ SNADNO PŘENOSNÁ
Kamna ZIBRO váží jen 8 - 11 kg a díky tomu je snadno přenesete, kam zrovna potřebujete. Můžete je využít třeba ráno v kuchyni a večer zase v pokoji u televize. Na víkend je pak vložíte do kufru svého vozu a snadno si zatopíte na své chatě.

2. KAMNA ZIBRO VÁM PŘINÁŠÍ ÚSPORU NÁKLADŮ
Unikátní způsob předávání tepla kamen Zibro vám umožňuje udržovat teplotu vzduchu pod vnímanou hodnotu (cca o 6 oC). Tím v hlavní topné sezóně snižíte tepelné ztráty objektu až o 7 %.
Díky infračervené složce tepla (toto teplo nelze odvětrat) navíc zaručují kamna Zibro splnění podmínek doporučené ventilace, aniž by byla snížena teplotní pohoda.

3. NA ÚSPORU ENERGIE SE MŮŽETE TĚŠIT I V PŘECHODNÉM OBDOBÍ
Pokud váš dům bývá na jaře a na podzim studený, kdy se nevyplatí využívat centrální vytápění pro jednu nebo dvě místnosti, pak vám pomohou kamna Zibro. Díky jejich unikátnímu způsobu předávání tepla (kombinace infračerveného záření a ohřevu vzduchu), si ihned naladíte příjemnou teplotu tam, kde zrovna chcete.

4. DOPŘEJTE SI PŘÍJEMNÉ TEPLO JAKO OD SLUNCE
Infračervené teplo, které kamna Zibro využívají, pocítíte podobně jako teplo ze slunečního záření. Teplotu budete pociťovat rovnoměrně, tzn. na celém těle najednou.
Kamna nezpůsobují průvan, pohyb vzduchu je minimální a snižuje se tím i víření prachu.

5. SPOLEHNĚTE SE NA BEZPEČNOST KAMEN ZIBRO
Všechna naše nabízená kamna vyrábíme podle nejpřísnějších mezinárodních norem kvality. Vestavěné bezpečnostní prvky jsou v souladu s přísnými normami CE. Kamna se osvědčila v milionech domácností po celém světě a nebyl zaznamenán případ ohrožení života či zdraví.

6. UŽÍVEJTE KAMNA ZIBRO BEZ DALŠÍCH INVESTIC
S kamny Zibro zatopíte bez jakékoliv přípojky do komína a nebudete potřebovat žádné vyšší elektrické jištění jako například elektrické přímotopy.

7. KAMNA JSOU VAŠÍM ZDROJEM TEPLA PŘI VÝPADKU ENERGIÍ
Kamna Zibro (s vyjímkou kamen Laser) nepotřebují žádné připojení energie. A dokonalý systému spalování zajistí, že není potřeba ani komín.
Kamna Zibro můžete používat za jakýchkoliv okolností a když vypadne dodávka běžných energií.

8. KAMNA ZIBRO ZARUČUJÍ RYCHLÝ NÁBĚH TEPLA
Teplo z kamen Zibro začnete vnímat už 5 minut po zapálení a to při nízkých spotřebách energie. Právě díky rychlosti náběhu tepla jsou kamna vhodná i pro vaše krátké pobyty kdekoliv potřebujete. Tento rychlý náběh tepla do 5 minut vám navíc umožňuje komfortní přípravu jiného provozně levnějšího zdroje tepla jako například krbu na dřevo.

9. KAMNA ZIBRO JSOU EKOLOGICKÁ
Obchodní značka Zibro Extra vám zaručuje, že kamna spalují jen speciální chemicky čisté, odsířené a bezvodnaté palivo. Tímto dokonalým spalováním je dosahováno účinnosti až 99, 9 % a emise do vnějšího prostředí jsou proto zcela zanedbatelné.
Spotřeba paliva je extrémně nízká (0, 1 litru na 1 kWh tepelného výkonu). Osálání stěn spojené s ventilací navíc snižuje vlhkost a zabraňuje tvorbě plísní v domácnostech.

10. KAMNA ZIBRO JSOU SNADNO OVLADATELNÁ
Kamna Zibro jsou vybavená promyšlenými doplňky jako je elektrické zapalování na monočlánky, ukazatel hladiny paliva nebo oddělitelná provozní nádrž pro jednoduché doplňování paliva mimo kamna. Ke kamnům dostanete také zdarma ruční čerpadlo na přečerpávání paliva z kanystru do provozní nádrže.

Neváhejte se na Nás obrátit!

Více na www.procalor.cz.Zadavatelem microsite je firma 

PROCALOR, s.r.oŠiroká nabídka regálových systémů. Řešení najdeme pro každého. Rychlé dodání!

Terapie fokusovanou rázovou vlnou v nové Ambulanci Ortopedie Zlín - neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků.
Rychlé objednání na rehabilitaci ve Zlíně - léčba poúrazových stavů, ortopedického onemocnění.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Plynové kotle – servis a údržba pro bezproblémové plynové vytápění

Petr Strnad Plynové kotle - Třebíč

Plynové kotle – servis a údržba pro bezproblémové plynové vytápění

Petr Strnad, expert na plynové topení z Třebíče, si poradí s opravou Vašeho plynového kotle. Kromě servisu provádí i výměnu starého kotle za nový kondenzační vč. potřebné montáže.


Zplyňovací kotle BLAZE – unikátní dřevozplyňovací kotle na kusové dřevo, brikety, štěpku, pelety a piliny

Kamna, krby Láznička - KALA Láznička Jaromír

Zplyňovací kotle BLAZE – unikátní dřevozplyňovací kotle na kusové dřevo, brikety, štěpku, pelety a piliny

Unikátní kotle BLAZE na dřevo s odtahovým ventilátorem a řídící jednotkou pro regulaci výkonu prodává firma Kamna, krby Láznička – KALA. Pořiďte si dřevozplyňovací kotle na kusové dřevo i pelety.


Prodej, opravy, servis, výměna plynových bojlerů a kotlů na ohřev vody

Servis plynospotřebičů Petr Hromádka

Prodej, opravy, servis, výměna plynových bojlerů a kotlů na ohřev vody

Servis plynospotřebičů, montáže průtokových a zásobníkových ohřívačů, montáž kotlů, plynových bojlerů, opravy, montáž zajistí firma Petr Hromádka, Znojmo.


Velkoobchod technického zařízení budov - sortiment topení, instalací, sanity pro montážní firmy

GIENGER spol. s r.o. Velkoobchod TZB Zlínský kraj

Velkoobchod technického zařízení budov - sortiment topení, instalací, sanity pro montážní firmy

Společnost GIENGER spol. s r.o. Napajedla je velkoobchod technického zařízení budov. V oblasti TZB dodáme sortiment topení, sanity, instalací pro montážní firmy z regionu Zlín, Zlínský kraj.


Pravá značková kanadská krbová kamna KF ENERGY, VANELLUS, REGENCY - prodej a odborná instalace

Kominictví Marek Švécar

Pravá značková kanadská krbová kamna KF ENERGY, VANELLUS, REGENCY - prodej a odborná instalace

Pravá značková kanadská krbová kamna KF ENERGY, VANELLUS, REGENCY a dalších prověřených značek prodává a odborně instaluje Kominictví Marek Švécar. Působíme v Prostějově i Olomouci.