Zadavatelem microsite je firma RETOS VARNSDORF s.r.o.


Výroba, montáž a servis vodorovných deskových, křížových nebo stolových vyvrtávaček

Nové typy vodorovných deskových, křížových nebo stolových vyvrtávaček pro strojírenství vyrábí firma RETOS VARNSDORF s.r.o. Zajistíme Vám také jejich montáž, servis a opravy.Společnost RETOS VARNSDORF zajišťuje komplexní služby spojené s používáním horizontálních vyvrtávaček ve strojírenství. V našem sortimentu najdete vodorovné deskové, křížové nebo stolové vyvrtávačky. Pro naše klienty zajišťujeme také montáže, servis, opravy, náhradní díly a příslušenství.

Naše stroje jsou vysoce produktivní, bezpečné a pohodlně se obsluhují. Nové CNC stroje jsou připravené na Průmysl 4.0.

Vodorovná křížová vyvrtávačka RET10X má X možností, přizpůsobí se Vašim potřebám. Může mít výsuvné pracovní vřeteno, výsuvné smykadlo nebo kombinovaný výsuv. Můžete volit délku pojezdů, úroveň komfortu a bezpečnosti a vybrat z velké řady příslušenství. Má valivé vedení všech os a mnoho dalších výhod.

Vodorovná desková vyvrtávačka RET10P (WHP10CNC/30) má 4 lineární osy a výsuvné pracovní vřeteno. Je určena pro sériové i malosériové obrábění rozměrných obrobků. Stroj se pohodlně ovládá z panelu řídicího systému, který je doplněn přenosným ovládacím systémem.

Vodorovná stolová vyvrtávačka RET100B (W100B-CNC/30) je určena pro univerzální práci ve strojírenské výrobě. Má 4 pracovní osy, otočný stůl a výsuvné pracovní vřeteno. Kromě upnutí a odepnutí nástroje se stroj ovládá z panelu řídicího systému.

Konvenční vodorovná stolová vyvrtávačka W100A je ručně řízená, má 4 lineární osy, otočný stůl a výsuvné pracovní vřeteno. Stroj je určen především pro kusovou a malosériovou výrobu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>