Microsite byla vložena dne:17.03.2017
ID microsite: 82785, počet zhlédnutí:  56
Zadavatelem microsite je firma

ZEO Trade s.r.o.

Ovoce a zelenina, velkoobchod, distribuce, zásobování prodejen, restaurací, hotelů

Ovoce a zeleninu do Vaší prodejny, restaurace i jídelny Vám zajistí velkoobchodní dodavatel ze Strakonic, firma ZEO Trade, s.r.o.. Dovážíme kvalitní čerstvé ovoce a zeleninu od pěstitelů z EU.

Velkoobchodní dodavatel ovoce a zeleniny ZEO Trade, s.r.o.Výkup, přeprava a prodej ovoce a zeleninyČerstvé ovoce a zeleninu z česka i dalších evropských zemí dodává firma ZEO Trade, s.r.o.

Velkoobchodní dodavatel ZEO Trade, s.r.o., z Vodňan na Strakonicku, zajišťuje čerstvé ovoce a zeleninu do centrálních skladů supermarketů, prodejen, jídelen, restaurací či nemocnic.
Zaměřujeme se na výkup, přepravu a prodej ovoce a zeleniny, jejiž součástí je i balení, čištění nebo skladování. V našem skladu máme dostatek prostoru pro skladování podle nejpřísnějších norem, tak abychom pro Vás zajistili nejvyšší kvalitu potravin.
Čerstvé ovoce a zeleninu dovážíme nejen od tuzemských pěstitelů, ale i z dalších evropských zemí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Obchod s čerstvým ovocem a zeleninou od tuzemských pěstitelů, distribuce do českých velkoobchodů

Obchod s čerstvým ovocem a zeleninou od tuzemských pěstitelů, ...

Pochutnejte si na čerstvém ovoci a zelenině, kterou Vám zajistí společnost ZEO Trade s.r.o. z Vodňan. Dovážíme zboží ze všech evropských i tuzemských pěstitelů a rozvážíme po celé České republice.

ZEO Trade s.r.o.
Čerstvé ovoce, velkoobchod, rozvoz, zásobování - ZEO trade s.r.o Radčice

Čerstvé ovoce, velkoobchod, rozvoz, zásobování - ZEO trade s.r.o Radčice

Velkoobchodní prodej ovoce a jeho rozvoz zajišťuje společnost ZEO trade s.r.o. Objednávkový systém a ambulantní rozvoz, v jihočeském, středočeském a západočeském kraji. Hledáte-li kvalitního a spolehlivého dodavatele ovoce, neváhejte a obraťte se na společnost ZEO trade, která rozváží ovoce do obchodů, nemocnic či škol, a to převážně v ...

ZEO Trade s.r.o.