Obec Rokle, Hradec, Želina, Nová Víska, Krásný Dvoreček na ChomutovskuObec Rokle a její části Hradec, Želina, Nová Víska, Krásný Dvoreček nalezneme v okrese Chomutov, jihovýchodním směrem od města Kadaň, na levém břehu řeky Ohře.

Obec Rokle se dělí na části Rokle, Hradec, Želina, Nová Víska, Krásný Dvoreček. Naše rozmanitá obec se nachází v Ústeckém kraji v okrese Chomutov a je členem dobrovolného svazku obcí „Mikroregion Nechranicko“. Turisty k nám lákají přírodní i historické památky, maloplošná chráněná území PP Sluňáky a PP Želinský meandr. Z historický staveb klasicistní zámek Rokle z konce 18. století (původně panský dům), kostel sv. Vavřince, výklenková kaple se sochou Panny Marie, socha sv. Jana Nepomuckého, sloup se sousoším Nejsvětější Trojice. Vesnicí prochází značené turistické trasy a dvě cyklotrasy. Obec vlastní přírodní koupaliště s autokempem. Dále se zde nachází chovný rybník, chráněné ložiskové území, s výskytem bentonitu a stavebního kamene.Zadavatelem microsite je firma 

Obec RokleNákladní autodoprava Děčín, silniční doprava do 3,5 tun, logistika, pronájem nákladních vozidel.

Nákladní autodoprava Děčín, silniční doprava do 3,5 tun, logistika, pronájem nákladních vozidel

Zubní ordinace Chomutov, stomatologické zařízení, dlahy na bělení chrupu, ortodontické aparátky.

Zubní ordinace Chomutov, stomatologické zařízení, dlahy na bělení chrupu, ortodontické aparátky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Podkrkonošská obec Bystrá nad Jizerou, bysterský dřevěný most, melafyrové skalní město

Obec Bystrá nad Jizerou

Podkrkonošská obec Bystrá nad Jizerou, bysterský dřevěný most, melafyrové skalní město

Bystrá nad Jizerou je podkrkonošská obec, která se nachází ve výšce 468 m, výhled na hřebeny Krkonoš, dále na Ještěd, Kozákov a Strážník.


Obec Milotice nad Bečvou v okrese Přerov

Obec Milotice nad Bečvou

Obec Milotice nad Bečvou v okrese Přerov

Naši obec, Milotice nad Bečvou, naleznete mezi městy Hranice nad Moravou, Valašské Meziříčí a Nový Jičín. Nabízíme svým obyvatelům kvalitní služby a vše co potřebují.


Obec České Meziříčí – obec na soutoku řek

Obec České Meziříčí

Obec České Meziříčí – obec na soutoku řek

Vítejte v obci České Meziříčí, obci s téměř 2000 obyvatel ležící zhruba půl hodiny od Hradce Králové. Zavítejte do naší půvabné obce nedaleko Orlických hor a obklopené řekami Labe, Metuje a Orlice.


Brána do Krkonoš – historické město Jilemnice

Město Jilemnice

Brána do Krkonoš – historické město Jilemnice

Historické, lyžařské a turistické město na zápraží Krkonoš, atraktivní město Jilemnice s bohatým vyžitím pro návštěvníky a s kvalitním zázemím pro občany.


Horská obec v podhůří Krkonoš

Obec Čermná

Horská obec v podhůří Krkonoš

Malebná a krásná obec na řece Čermná, malá obec v podhůří Krkonoš nedaleko Trutnova, obec Čermná – nejlepší místo pro život i turismus.